Půjčky a úvěry

Online zastavárna: nejrychlejší a zřejmě nejvýhodnější způsob, jak přijít okamžitě k hotovosti

Potřebujete hotovost a to velmi rychle? V bance vám obratem nepůjčí a nebankovní společnosti si za své služby řeknou o nemalou provizi. Jak tedy ze zapeklité finanční situace vybruslit? Vzpomeňte si na staré dobré zastavárny. V těch vám přece ihned vyplatí hotovost!

V online zastavárně k vám budou nejštědřejší

Klasické zastavárny samozřejmě tak výhodné nejsou. Inu neprovozují je armády spásy… Online zastavárna.cz je jiná. Nabízí nejvyšší možné výkupní ceny a funguje jako zástava automobilů, nemovitostí, drahých kovů, šperků a dalších artiklů, které mají hodnotu.

Výkupní cena bývá stanovena dle specifických parametrů a u zástavy automobilů dosahuje až 70 % tržní hodnoty. Podstatnou výhodou je fakt, že zastavený automobil můžete po dohodě nadále využívat.

Zástava je rychlá a bezproblémová transakce

Rozhodnete-li se služby, které jediná nonstop zastavárna nabízí využít, nebudete potřebovat potvrzení o příjmu a další nezbytné doklady, které jsou nutné k vyřízení půjčky. Prvním a jediným krokem je vyplnění online formuláře přímo na webu. Po posouzení a odhadu ceny zástavy dostanete hotovost, se kterou můžete naložit libovolným způsobem.

Máte strach, že zastavenou věc nebude ve vašich silách včas vyplatit? Zastavárna Praha klade důraz na individuální přístup a po dohodě vám lhůtu splatnosti prodlouží. Uvažujete-li nad tím, že potenciální zástavu nebudete potřebovat, jednoduše ji do zástavy nedávejte. Provozovatel online zastavárny nabízí i přímý výkup a to za ještě výhodnějších podmínek.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.