Finance

Opravdu ještě nemáte kreditní kartu?

Patříte k hrstce lidí, kteří ještě nemají kreditní kartu? Pokud si myslíte, že ji nepotřebujete, možná byste si měli přečíst následující řádky. Kreditní karta je praktický pomocník, který vám může ušetřit mnoho starostí. Mnoho bankovních institucí navíc nabízí kreditní karty s celou řadou bonusů. Je jen na vás, zda raději využijete slevy na létání, nebo upřednostníte vrácení několika procent z částky, kterou zaplatíte. S velmi zajímavou nabídkou před časem přišla Citibank. Pojďme se spolu podívat na jednotlivé typy kreditních karet podrobněji.

Proč mít kreditní kartu

Kreditní karta je v mnoha ohledech praktičtější, než hotovost. Ukradnou-li vám peněženku (případně pokud ji někde zapomenete), budete mít jistotu, že vám na vaše peníze nikdo nešáhne. Dříve, než pachatel kartu použije, můžete ji zablokovat v rámci jediného telefonního hovoru do banky. Kreditní karta navíc nezatíží vaši peněženku tolik, jako spousta drobných mincí. Kartou dnes zaplatíte téměř všude a nehrozí, že vám nebude mít prodejce jak vydat. Pokud stále ještě váháte, určitě vám přijdou vhod bonusy, které můžete využívat společně s jednotlivými kartami od Citibank.

Kreditní karty od Citibank

Většina z nás přivítá s otevřenou náručí kreditní kartu Citi Life zaručuje zpátky 2% z každého nákupu doma i v zahraničí. Měsíčně můžete dostat zpět až 2000 korun. Pro ty, kteří často létají je jako stvořená kreditní karta Citi ČSA Mastercard World. Za každých 100 korun, které vyberete z bankomatu nebo zaplatíte v obchodě, dostanete 4 míle u dopravce ČSA. Výčet kreditních karet od Citibank je velmi pestrý, stačí se podívat na citibank.cz a vybrat si tu svou, kterou opravdu využijete. Neměli byste také opomenout výhodné úvěry, které vám umožní splnit si svá tajná přání a podnikatelské plány.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.