Domů » Osvěžte své zákazníky dobrým nápojem
Zajímavosti

Osvěžte své zákazníky dobrým nápojem

Nezáleží na tom, zda podnikáte ve velkém a vaši návštěvníci za vámi chodí do obrovského komplexu kanceláří či máte sídlo společnosti tak malinké, že ho lze snadno přehlédnou. Péče a ohledy na zákazníka by měly být vždy na prvním místě. Přemýšleli jste někdy nad tím, zda se váš klient cítí ve vaší kanceláři, respektive celé budově, útulně? Pokud navíc musí každý druhý čekat někde na chodbě, určitě by ocenil trochu komfortu, který mu čekání usnadní. Dopřejte svým klientům pohodlný pobyt ve vaší firmě a zamyslete se hlouběji.

V případě, že musí vaši zákazníci čekat někde na chodbě či v recepci, měli byste ji vybavit kvalitní sedačkou. Takovou, ve které se budou starší klienti či dokonce těhotné klientky cítit dobře. Zajistěte, aby se po dobu, kdy na vás budou muset čekat, nezešedivěli nudou. Dobře umístěná LCD televize určitě postačí. Posledním, ale nejdůležitějším úkolem je nutnost zajistit klientům přísun tekutin.

Mnoho vašich klientů může trpět zdravotními problémy a zdroj tekutin přímo vyžadovat. Pokud vám něco uvnitř říká nesmysly typu:“Když jsou nemocní, ať si s sebou vezmou vodu…“, rychle na to zapomeňte. V civilizovaných zemích je dobrým zvykem, že nápojové automaty najdete na každém rohu. Pořiďte si nějaký a zajistěte svým klientům možnost občerstvit se dobrým pitím. Káva či minerálka přijde vhod i vám a navíc na automatech ještě nějakou korunu vyděláte. Třeba se budete divit, až na konci měsíce vytáhnete z nápojového automatu několik tisíc korun. Na frekventovaných místech lze poměrně snadno zaměnit nápojové automaty s těmi hracími.

Obraťte se na nápoje velkoobchod fontana.cz, kde si můžete zařídit nejen nápojové automaty, ale také barely s vodou, které by neměly chybět v žádné kanceláři. Fontana.cz nabízí celou řadu užitečných doplňků a to vše za přijatelné ceny. Pomáhejte klientům dodržovat pitný režim a nezapomínejte na to, co je základem pevného zdraví.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.