Domů » Papírové diáře jsou stále oblíbené
Kancelář

Papírové diáře jsou stále oblíbené

Diář je důležitou pomůckou nejen pro zapomnětlivé. Úspěch je dnes o dochvilnosti, plánovaní a kreativitě. Nic z toho není možné bez dobrého diáře. Ten nevytlačily ani elektronické kalendáře, a To Do listy.

Dobrý diář je důležitý pro studenty i zaměstnance, když jste zrovna doma na mateřské a rodičovské, nebo zažíváte naopak nejplodnější kariérní období. Kdo žije, plánuje. Bez plánování nám pod rukama utíkají věci, které chceme zažít, zapomínáme na důležité úkoly či neplníme termíny včas. Dnešní doba slaví velký návrat papírových diářů. Z těch elektronických jsme se postupně vyléčili, přestože je vlastně máme stále u sebe, ať již na notebooku, tabletu, či přímo v mobilním telefonu. Přece jen nám zatím elektronika nedokázala nabídnout stejné možnosti, jako papírový diář. Sednout si na konci týdne, v neděli večer, a naplánovat si v klidu akce a úkoly pro příští týden, to má s papírovým diářem mnohem větší šmrnc.

TIP: Výroba diářů – to je ryze česká společnost Helma 365. Vyrábí kalendáře, diáře a zápisníky s celkovou roční produkcí až 6 milionů kusů. Své produkty společnost vyváží do 20 evropských zemí.

Kvalitní plánovací diář má dnes mnoho podob. Klasika vítězí

Řada lidí vyzkoušela různé podoby diářů, nakonec se však vrací ke klasice. Tou je datovaný plánovací diář. Různé nedatované verze jsou přece jen náročnější na plánování a nemusí vyhovovat každému. Stejně tak jako bullet journal, který je spíše pro kreativnější lidi, kteří rádi kreslí a mají hodně času na plánovaní. Typickým je třeba pro studentky. Pro běžné efektivní plánování se hodí nejvíce týdenní diář, nebo pro podrobnější zápisy související s plněním pracovních povinností pak denní diář.

Při výběru záleží i na velikosti diáře. Diář A5 je sice pořád přenosný, přesto jde již spíše o stolní diář. Do kabelky, i do té nejmenší, se hodí diář A6.

Naplánujte si rok 2023 s předstihem

Helma nabízí ve svém e-shopu nákup diářů pro rok 2023 již nyní. Koupit si je lze jednotlivě, ale už nyní si mohou diáře objednávat i firmy. Těm firma nabízí slevy od 20 % výš. Pro všechny zákazníky je dopravné zdarma nad hodnotu objednávky 600 Kč.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.