Podnikání

Plastové bedny s víkem od společnosti Schoeller Allibert

Společnost Schoeller Allibert má ve výrobě plastových beden s víkem dlouholetou tradici, můžete se spolehnout, že si pořídíte kvalitu a ověřený produkt. Nejen proto jsou velkým pomocníkem pro podnikání. V nabídce naleznete plastové obaly pro zemědělství, potravinářství, maloobchodní prodej a poolingové služby. Kromě toho se firma specializuje i na boxy pro automobilovou a průmyslovou výrobu.

BEZPEČNOST VAŠEHO ZBOŽÍ

Ochranné víko slouží jako ochrana zboží před kontaminací, nechtěným znečištěním prachem při manipulaci ve výrobě, uskladnění a převozu. Přepravní bedny jsou navrženy tak, aby dokázaly bezpečně přepravit i tekuté nebo nebezpečné produkty. Součástí bezpečnosti je také možnost zakoupit uzamykatelné řešení. Ať už se jedná o plastové bedny s víkem nebo bez víka jsou prostě ideálním řešením do skladových a výrobních prostor.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Plastové bedny jsou vyrobeny tak, aby byly plně kompatibilní pro ruční i automatizovanou manipulaci. Jsou velmi lehké, a proto se s nimi jednoduše manipuluje. Jsou nenáročné na údržbu a vydrží dlouhá léta opakovaného používání. Důležitou výhodou plastových boxů je také vysoká nosnost a pevnost. Po stěnách jsou zapuštěna místa pro samolepky a štítky na čárové kódy pro efektivní řízení logistiky.

ŠIROKÝ SORTIMENT

Společnost Schoeller Allibert myslí při výrobě opravdu na všechny segmenty podnikání. Vyrábí proto produkty v různých typech, velikostech, materiálech, ale i barvách. Díky tomu si vybere opravdu každý. Pokud byste v nabídce nenašli obal s potřebnými vlastnostmi, vývojové centrum Schoeller Allibert dokáže připravit řešení na míru vašim požadavkům.

ÚSPĚCH PRODUKTŮ SCHOELLER ALLIBERT

Plastové obaly této firmy získávají pravidelně ocenění. Skládací IBC kontejner Combo Fructus získal ocenění Worldstar Packaging Award za rok 2019. Jedná se o přední ocenění v oblasti obalových řešení. Tento úspěch je důkazem o kvalitě dodávaných řešení i potvrzení pozice lídra na evropském trhu.

Pokud se chcete dozvědět více, podrobnější informace naleznete na stránkách společnosti www.schoellerallibert.com/cz

V případě zájmu o nezávaznou komunikaci s odborníky společnosti kontaktujte Schoeller Allibert na email info.czechrepublic@schoellerallibert.com

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.