Podnikání

Plastové palety pro efektivní logistiku. Chcete znát jejich výhody?

Produkty, které nabízí společnost Schoeller Allibert, najdou uplatnění takřka v každém podnikatelském odvětví. Rozsáhlá škála kvalitních kontejnerů, přepravek a palet najde uplatnění například v průmyslové výrobě, automobilovém průmyslu, v zemědělství a maloobchodu. Opomíjená není ani potravinářská výroba a nápojový či farmaceutický průmysl.

V logistice se nejčastěji při přepravě a uskladnění využívají plastové palety. Usnadňují transport zboží, ale jsou vhodné také při uskladňování stohovatelného zboží ve skladu. Oproti dřevěným paletám, které velmi rychle podléhají povětrnostním podmínkám a mechanickým opotřebením, jsou plastové palety velmi odolné a ekonomicky výhodné.

V nabídce najdete skládací, pevné paletové kontejnery, variabilní přepravky i široký výběr palet. Mezi nejprodávanější plastové palety patří plastová paleta Rackpal® 1208M. Plastové palety jsou uzpůsobeny pro použití v automatizovaných provozech a jsou ideální pro ukládání do skladových regálů. Váží pouze 14 kg. K nízké hmotnosti palety přispělo perforované dno, zároveň zajišťující optimální proudění vzduchu. Zesílená plastová paleta Rackpal® je těžší pouze o 4, 5 kg, než její standardní verze.

A jaké jsou další výhody plastových palet?

Všechny plastové palety mají protiskluzové prvky a ližiny pro snadnou manipulaci s vysokozdvižným vozíkem. Jsou vybavené několika body pro umístění štítků, kódů a identifikátorů RFID a IOT, dokonce i loga pro podporu povědomí o Vaší značce. Palety jsou hladké a snadno omyvatelné vysokotlakou hadicí. Palety se vyznačují dlouhou životností a jsou 100% recyklovatelné.

Výrobou plastových palet se u nás zabývá nadnárodní společnost Schoeller Allibert, která na trhu s plastovými obaly působí již 50. let. Schoeller Allibert vyrábí plastové obaly na míru a jsou schopni splnit každé vaše přáni, co se plastových obalů týká. Proto je neváhejte kontaktovat.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.