Zajímavosti

Počítač už zase nefunguje aneb vyplatí se servis, nebo je výhodnější koupě nového hardware?

Snem každého podnikatele je perfektně fungující firma. K tomu je ovšem potřeba nejen loajálních a šikovných zaměstnanců, ale také funkční technika. Bez počítačů, tiskáren a spousty dalších zařízení se dnes neobejde ani běžná kancelář a jakmile se na některém z přístrojů podepíše téměř nepřetržitý chod, je oheň na střeše. Firemní rozpočet není nafukovací, ale s nefunkčním hardwarem se toho moc nenapracuje. Nabízí se proto otázka na tělo. Je výhodnější koupit nový hardware, nebo ten stávající opravit?

Na výše zmíněnou otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Např. u některých levnějších inkoustových tiskáren Canon se servis nevyplatí a náklady převýší cenu nového zařízení. V případě notebooků a dražších zařízení jde o to, komu servis svěříte. Servisní střediska si za svou práci účtují vysoké částky a navíc s opravou příliš nespěchají. A přestože vás oprava nebude stát tolik, jako nákup nového počítače, v konečném důsledku ztratíte spoustu času a proděláte.

To ovšem neplatí o nabídce společnosti ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o., která se na servis hardware specializuje téměř 20 let. V široké nabídce služeb najdete servis notebooků (HP, ASUS servis, FUJITSU, LENOVO, COMPAQ, TOSHIBA, SAMSUNG, SONY VAIO sevis a další značky), tiskáren, UPS, smartphonů, tabletů a samozřejmě i záchranu dat.

Budete-li si chtít notebook opravit sami, využijte ACER, ASUS, DELL, FUJITSU, GATEWAY, HITACHI, COMPAQ, LENOVO, MSI, PACKARD BELL, SONY, TOSHIBA nebo HP servis, v rámci kterého ABAX prodává také samostatné náhradní díly.

ABAX se od konkurence liší nejen cenou (nakupuje náhradní díly od výrobců nebo přímých dodavatelů a neúčtuje si vysokou hodinovou sazbu za opravy), ale také rychlostí opravy a prozákaznickým přístupem. Disponuje moderně vybavenými servisními středisky a zajistí pro vás odvoz i dovoz zakázky. Za zmínku samozřejmě stojí i reference zákazníků, kterých bylo již téměř 50 tisíc. Za jediný rok projde rukama techniků zhruba 10 000 zařízení a mohou mezi nimi být i ta vaše. Více na www.abax.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

CRM pro efektivnější podnikání

Přečtěte si, co je CRM systém a jak vám může být nápomocen i ve vašem podnikání.