Domů » Podlahové topení, cenově dostupné a vysoce efektivní
Zajímavosti

Podlahové topení, cenově dostupné a vysoce efektivní

Pokud se každoročně obáváte nástupu zimy a nevíte, jak efektivně vytopit celý dům, aniž by váš rodinný rozpočet utrpěl šok, mohl by vás zajímat velmi moderní způsob vytápění. Zcela jistě jste již slyšeli o podlahovém vytápění. To je vynikající alternativou klasického vytápění plynem či uhlím. Jedná se o velmi efektivní způsob vytápění, který je oblíbený v zahraničí, ale i u nás si získává stále více příznivců. Nevyhazujte peníze oknem a pořiďte si podlahové topení i vy.

V dnešní době je podlahové topení mnohem dostupnější, než v letech minulých. Díky nižší pořizovací ceně si ho jako účinný prostředek vytápění domácností, ale i kancelářských či historických budov volí stále více lidí. Podlahové topení je konstrukčně velmi jednoduché. Ale jak se říká, v jednoduchosti je síla. Skládá se ze systémové desky, hadicí a rozdělovače, který je srdcem celé soustavy. Ideální je zkombinovat podlahové topení s anhydritovou podlahou. Ta je v mnoha ohledech lepší, než ta betonová.

Výhody podlahového vytápění v kostce

  • Levnější vytápění
  • Velmi jednoduchá konstrukce
  • Rovnoměrné vytápění (tepelná pohoda)

Anhydritové podlahy a podlahové topení

Anhydritové podlahy jsou v mnoha ohledech lepší, než ty betonové. Díky nižší vrstvě anhydritu není konstrukce domu tak zatížena. Anhydrit je vhodný i do starších budov, které volají po rekonstrukci. Navíc je anhydritová podlaha levnější, takže opět ušetříte. Podlahové topení, které je umístěno v anhydritové podlaze, je mnohem efektivnější, než to, které je umístěno v betonu.

Buďte v pohodě

Víte, co je to tepelná pohoda? Jedná se o teplotní stav v místnosti, který je pro organismus zdaleka nejpříjemnější. Mnoho druhů vytápění nevytápí místnost rovnoměrně, což není nejlepší. Podlahové topení vytápí prostory tak, že se vám v nich bude mnohem lépe existovat. Podlahové topení je zkrátka skvělé ve všech ohledech.

 

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.