Domů » Populární a dostupné nebankovní půjčky
Půjčky a úvěry

Populární a dostupné nebankovní půjčky

Potřebujete finanční hotovost, ale banka se k vám obrací zády? Nejste sami a právě z tohoto důvodu je nebankovní sektor tak populární. Nabídka nebankovních společností pokrývá potřeby téměř všech klientů, kteří z nějakého důvodu nevyhovují či nesplňují požadavky nutní pro získání nebankovního úvěru. Portfolium nebankovní sféry zahrnuje půjčky, které jsou nejen dostupné, ale je možno je sjednat velmi rychle a bez zbytečného papírování. Nebankovní instituce chrlí na finanční trh neustále nové typy úvěrů a v současné době si o ně mohou zažádat i lidé bez zaměstnání či osoby se zápisem v registru dlužníků. Zajímá vás, na co si dát u nebankovní půjčky pozor a jak přijít k penězům co nejrychleji?

Pozor na neznámé nebankovní společnosti

V nebankovní sféře platí nepsané pravidlo – raději se spokojte s vyššími úroky v rámci úvěru, který vám poskytne prověřená nebankovní společnost, než s podezřelou půjčkou od neznámého věřitele. Z výhodné nebankovní půjčky se totiž může vyklubat prachobyčejný podvod či lichva. Nulové poplatky se promění na horentní sumu a vy se nebudete stačit divit, jak jste k ní přišli. Nebankovní půjčky mají vždy vyšší úroky a RPSN, než bankovní úvěry. S touto skutečností musíte počítat, je to daň za větší dostupnost a rychlejší zpracování půjčky.

Půjčky přes SMS z pohodlí domova

Potřebujete půjčit pár tisíc korun, které jste schopni vrátit v průběhu několika týdnů, ale nechce se vám půjčku sjednávat u banky? Požádejte si o SMS půjčku a budete mít peníze ihned k dispozici. SMS půjčka nezahrnuje úroky a RPSN, platíte vždy fixní poplatek, který se váže k cílové částce. Popularita rychlých půjček přes SMS zprávu roste každým rokem a můžete ji využít kdykoliv se vám to bude hodit. Stačí, když půjčku v termínu splatíte a obratem si můžete zažádat o novou. Unikátní druh rychlého úvěru pochází ze skandinávských zemí a postupně se rozšířil po celé Evropě.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.