Domů » Populární přednáška Business Brunch se ponese v duchu otázek ohledně řízení kariéry
Management

Populární přednáška Business Brunch se ponese v duchu otázek ohledně řízení kariéry

Personalisté to nemají jednoduché a při výběru manažera musí neustále řešit spoustu dilemat. Mezi nejčastější otázky patří především řízení kariéry. Vyplatí se systematický rozvoj zaměstnanců i přesto, že nikdo nezaručí budoucí chod firmy a směr, kterým se bude společnost ubírat? Nevyplatí se nákup „hotových“ zaměstnanců bez potřeby dalšího rozvoje? A co jejich dovednosti a znalosti? Budou je moct aplikovat i za pár let, nebo bude nezbytné neustálé vzdělávání? Každý problém má ovšem řešení a odpovědi na zmíněné otázky dostanete na dalším pokračování odborné přednášky Business Brunch®, kterou pořádá známá společnost MotivP.

Sestavit fungující management není tak jednoduché, ale pro účastníky přednášky o řízení kariéry je mnohem snadnější. MotvP organizuje Business Brunch® již od roku 2005 a počet přednášek přesáhne číslo 170. Ročně se jich zúčastní na 2 000 personalistů a dalších zájemců, kteří si nemohou informační hodnotu vynachválit. Pro HR manažery je vstup zcela zdarma a ostatní si musí připravit 5 000 Kč (bez DPH). Investice času a financí se ovšem v případě Business Brunch® opravdu vyplatí.

Přednášku zaštiťuje zakladatel společnosti MotivP PhDr. František Hroník. Klinický psycholog má na kontě několik odborných publikací o managementu, řízení kariéry a související problematice a vyučuje několik předmětů na MBA studiu. Osobní kouč se stará o poradenskou činnost v oblasti hodnocení, manažerských auditů, rozvoje zaměstnanců a tvorby kompetenčních modelů a těší se velkému renomé.

Chcete-li se dozvědět informace, které vám pomohou s budováním vedení firmy, přihlaste se na další přednášku prostřednictvím formuláře na webu www.motivp.com. Opět můžete počítat s aktuálními tématy a problematikou, která budete muset řešit v blízké budoucnosti. Business Brunch® je je známý i pro svou přátelskou a otevřenou atmosféru a s otevřenou náručí přivítá i vás. Akce se jako obvykle koná v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Termíny najdete na zmíněných webových stránkách.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.