Management

Populární přednáška Business Brunch se ponese v duchu otázek ohledně řízení kariéry

Personalisté to nemají jednoduché a při výběru manažera musí neustále řešit spoustu dilemat. Mezi nejčastější otázky patří především řízení kariéry. Vyplatí se systematický rozvoj zaměstnanců i přesto, že nikdo nezaručí budoucí chod firmy a směr, kterým se bude společnost ubírat? Nevyplatí se nákup „hotových“ zaměstnanců bez potřeby dalšího rozvoje? A co jejich dovednosti a znalosti? Budou je moct aplikovat i za pár let, nebo bude nezbytné neustálé vzdělávání? Každý problém má ovšem řešení a odpovědi na zmíněné otázky dostanete na dalším pokračování odborné přednášky Business Brunch®, kterou pořádá známá společnost MotivP.

Sestavit fungující management není tak jednoduché, ale pro účastníky přednášky o řízení kariéry je mnohem snadnější. MotvP organizuje Business Brunch® již od roku 2005 a počet přednášek přesáhne číslo 170. Ročně se jich zúčastní na 2 000 personalistů a dalších zájemců, kteří si nemohou informační hodnotu vynachválit. Pro HR manažery je vstup zcela zdarma a ostatní si musí připravit 5 000 Kč (bez DPH). Investice času a financí se ovšem v případě Business Brunch® opravdu vyplatí.

Přednášku zaštiťuje zakladatel společnosti MotivP PhDr. František Hroník. Klinický psycholog má na kontě několik odborných publikací o managementu, řízení kariéry a související problematice a vyučuje několik předmětů na MBA studiu. Osobní kouč se stará o poradenskou činnost v oblasti hodnocení, manažerských auditů, rozvoje zaměstnanců a tvorby kompetenčních modelů a těší se velkému renomé.

Chcete-li se dozvědět informace, které vám pomohou s budováním vedení firmy, přihlaste se na další přednášku prostřednictvím formuláře na webu www.motivp.com. Opět můžete počítat s aktuálními tématy a problematikou, která budete muset řešit v blízké budoucnosti. Business Brunch® je je známý i pro svou přátelskou a otevřenou atmosféru a s otevřenou náručí přivítá i vás. Akce se jako obvykle koná v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Termíny najdete na zmíněných webových stránkách.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

CRM pro efektivnější podnikání

Přečtěte si, co je CRM systém a jak vám může být nápomocen i ve vašem podnikání.