Domů » Posíláte balíky přes PPL a DHL? Posílejte je levněji a nečekejte na kurýra!
Zajímavosti

Posíláte balíky přes PPL a DHL? Posílejte je levněji a nečekejte na kurýra!

Provozujete e-shop, nebo jen pravidelně posíláte balíky prostřednictvím populárních kurýrních služeb PPL či DHL a nechcete ztrácet čas jejich balením, tříděním a kompletací? Jak by se vám líbilo, kdy to někdo prováděl za vás a vy tak měli více času na vlastní podnikání? Nová služba od Mailboxes.cz vám může ušetřit spoustu starostí i peněz. Zajímají vás detaily?

Společnost Mailboxes.cz dlouhodobě specializuje na pronájem české poštovní adresy, v rámci které poskytuje komplexní portfolio služeb. Přijímá, ukládá a odesílá zásilky do hmotnosti 30 kg, pronajímá samoobslužné Poboxy a zajišťuje úsporné posílání zásilek po České republice a do zahraničí prostřednictvím kurýrů PPL a DHL.

Rozhodnete-li se využívat zmíněnou službu, nebudete muset čekat na kurýra. Stačí, když zásilku přinesete na podatelnu na v pražském Karlíně (ul. Pobřežní 95/74, otevírací doba: po-pá od 9 do 18 hod.) a o nic víc se nebudete muset starat. Vzhledem k úzké spolupráci mezi Mailboxes.cz a kurýrů PPL a DHL, můžete počítat se zvýhodněnou cenou (v případě DHL 10 %) a co nejefektivnějším způsobem dopravy. Nezáleží na tom, jestli potřebujete poslat obálku nebo celou paletu, vždy se vám dostane nadstandardní péče. Neméně zajímavá je i možnost vyzvednutí zásilky na jakémkoliv místě (opět v ČR i v zahraničí) a její dopravy na určenou adresu. O cenovou kalkulaci můžete požádat předem a obdržíte ji na mail.

Službu využívají individuální zákazníci, menší firmy, mladí podnikatelé a další klienti, kteří chtějí šetřit čas i peníze. Začnete-li ji využívat i vy, přispějete mimo jiné i k ochraně životního prostředí. Mailboxes.cz totiž používá obaly z recyklovaného materiálu. Více na www.mailboxes.cz.

Foto: sxc.hu

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.