Domů » Postavte si armádu obchodních zástupců, kteří ví, jak prodávat
Marketing

Postavte si armádu obchodních zástupců, kteří ví, jak prodávat

Úspěch nezávisí pouze na kvalitě poskytovaných služeb a produktů. Chcete-li se zařadit mezi absolutní špičku ve svém segmentu, budete se muset naučit prodávat. Proč je na tom vaše konkurence lépe, když jsou vaše ceny výrazně nižší? Jednoduše proto, že se zákazníkům dostane „pod kůži“. Pokud to nezvládnete, nepočítejte s tím, že prorazíte. Jenomže co když nemáte prodávání v krvi? I to se lze poměrně snadno vyřešit. Najměte si někoho, kdo si potenciální zákazníky omotá kolem prstu. Žraloka, který zvýší váš obrat a dostane vás na výsluní. Potřebujete schopného obchoďáka, který se nezastaví před ničím!

Obchodním zástupcem nemůže být každý

Obchodní zástupce rozhodně není profesí pro každého. Obchoďáci se musí naučit zvládat stres, který plyne z každodenního odmítnutí. Ani ten nejlepší řečník neoslní všechny zákazníky, ale je důležité, aby podobné situace zvládal a dokázal se přes neúspěchy přenést.

Obchodní zástupce je jako žoldák, který je vyzbrojen empatií. Musí se neustále vzdělávat a postupně své umění vypilovat. Vy se budete věnovat vlastnímu podnikání a on se postará o to ostatní. Otázkou je, kde schopné obchodní zástupce hledat. Nemůžete přece riskovat, že šlápnete vedle a zbytečně ztratíte spoustu času (a peněz) s někým, kdo se jako profesionál pouze tváří.

Najměte si posilu, která vám zvýší obrat

Hledání obchodních zástupců není žádná věda, tedy alespoň pomocí nové online platformy Žoldáci.cz. Služba umožňuje rychlý a efektivní kontakt mezi obchodními společnostmi a zástupci. Vy pouze zadáte poptávku, v rámci které specifikujete své požadavky. Buďte přesní – ozvou se vám pouze lidé, kteří pro vás budou prospěšní. Detailně popište produkty nebo služby, přiložte fotografie a napište vše, co považujete za důležité. Bezprostředně poté bude váš inzerát rozeslán všem obchodním zástupcům, kteří odpovídají vašim kritériím.

S charismatickým žoldákem, který má letité zkušenosti, dostane vaše podnikání jiný rozměr. Díky službě Žoldáci.cz stoprocentně najdete ty správné lidi. Tak na co ještě čekáte?

žoldáci

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.