Domů » Potřebujete nemovitost či pozemek k podnikání?
Zajímavosti

Potřebujete nemovitost či pozemek k podnikání?

Hledáte ideální nemovitost pro výstavbu kancelářských prostorů? Chcete výhodně investovat do nemovitého majetku, či pozemků pro podnikatelské účely? Nebo se chcete naopak zbavit reality, která už pro firmu představuje zbytečnou zátěž? Trh s nemovitostmi kvete a úměrně s poptávkou roste i nabídka. Prodat či koupit dům nebo pozemek nepředstavuje žádný dnes skutečně nepředstavuje žádný problém. Stačí zmapovat situaci a vyhradit si spoustu volného času na vyřízení veškeré administrativy. A že ji není málo. Co ovšem dělat v případě, když na něco podobného nemáte čas? Obraťte se na profesionály!

RE/MAX – kvalitní služby po celém světě

Realitní makléři v mnoha lidech vzbuzují pocit nedůvěry. Má snad ten na první pohled sympatický člověk jediný důvod, proč by nám měl pomoci? Nechce z nás pouze dostat peníze a vnutit nám něco, co ve skutečnosti vůbec nechceme?

Jistě, i to se samozřejmě stává, ne však v případě realitní kanceláře RE/MAX. Důkazem jsou miliony spokojených zákazníků, kteří opakovaně využívají kvalitních služeb. Ty RE/MAX nabízí téměř po celém světě a Česká republika není výjimkou. Kompletní přehled aktuálně inzerovaných realit najdete přímo na webových stránkách remax-czech.cz, kde je k dispozici i přehledná filtrace. Zajímavá je i sekce nejhledanější reality, díky které získáte přehled o atraktivních nemovitostech, o které je v současné době největší zájem.

Hledáte nové bydlení?

Přesto, že RE/MAX poskytuje komplexní služby i pro podnikatelské subjekty, soukromý sektor hraje prim. O tom svědčí i pestrá nabídka bytů. Ať už se hodláte přemístit z města na venkov, nebo naopak, určitě se vám podaří najít to správné bydlení. Skromnější 1+1 ocení zejména lidé žijící single, rozhlehlé byty 4+1 zase rodiny s více dětmi. Tak či onak, realitní makléři společnosti RE/MAX za vás zařídí vše, co je třeba a vy se tak můžete plně věnovat své práci.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.