Domů » Potřebujete novou plošinu? Pomůže vám StaT
Zajímavosti

Potřebujete novou plošinu? Pomůže vám StaT

Koupě nové pracovní plošiny přestavuje značnou investici, kterou je třeba řádně promyslet. Vždy se nabízí otázka, zda není vhodnější použitý, byť mnohem levnější stroj. Rozhodnete-li se ušetřit a sáhnete po plošině z bazaru, buďte obezřetní. V případě, že bylo zařízení často využíváno (a pravděpodobně bylo), musíte počítat s opotřebením jednotlivých mechanických částí. Nezřídka se stává, že starší plošina putuje z kola ven již po velmi krátké době po nákupu.

Obraťte se na odborníky

Existuje tedy způsob, jak za plošiny ušetřit a nemuset se bát, že naopak vyhodíte peníze z okna a nakonec vám nezbude, než si pořídit kvalitní stroj? Samozřejmě, že ano. Musíte se však obrátit na profesionály, kteří zaručují perfektní technický stav a nabízí plošiny, které nejsou starší pěti let. Jedním z mála je společnost StaTech, která prodává použité stroje, poskytuje servis plošin, ale také plošiny poradenství. Firma je na trhu již od roku 2005 a nedávno spojila své síly se společností Genie a rozšířila svou působnost do 14 zemí v Evropě.

StaTech nabízí plošiny a to jak nůžkové, přívěsné, teleskopické i kloubové. V nabídce však nenajdete pouze plošiny, ale i manipulátory a veškeré náhradní díly. Společnost provádí i školení v obsluze, které probíhá v novém školícím středisku v Dolních Beřkovicích. Zkušení technici zde mohou najednou školit až 40 lidí. Více informací získáte na webu statech.cz. Přehled použitých plošin pak na plosiny-bazar.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.