Domů » Potřebujete peníze na rozjezd byznysu?
Půjčky a úvěry

Potřebujete peníze na rozjezd byznysu?

Především začínající podnikatele může trápit problém spojený s nedostatkem peněz. Mají nápad, jasný plán a vizi, stejně jako zmapovaný trh. To jediné, co chybí k realizaci zajímavého nápadu, jsou finance. Existují sice možnosti jako klasičtí investoři nebo FFF investice, ale u nich musíte počítat s nutností vzdát se podílu firmy. Proto raději financujme rozjezd z vlastních zdrojů. K tomu pomohou nebankovní půjčky bez registru. Podívejte se společně s námi na hlavní důvody, proč právě tuto půjčku zvolit. Rozhodně nebudete její charakteristikou zklamáni.

Komu je určená? Každému!

Také vás v minulosti překvapila řada nabídek, které byly nakonec úplně jiné? V tomto případě není třeba mít obavy. Hned na úvod zmíníme, že vás čekají férové a transparentní podmínky. Čeká vás také jednoduché vyřízení – buď na pobočce, nebo kompletně online. Vybrat si navíc můžete vyplacení buď na váš účet, nebo přímo na ruku. Zapomínat nesmíme ani na benevolentnost schvalovacího procesu. Obejdete se bez:

  • Složité administrativy
  • Nutnosti ručit majetkem nebo mít ručitele
  • Nahlížení do bankovních i nebankovních registrů

Poplatky? Ty jsou minulostí

Určitě se ptáte i na to, zda může být půjčka skutečně výhodnější, než možnosti zmíněných investic. My odpovídáme, že půjčka bez registru taková skutečně je. Přesvědčte se o tom sami. Sice zaplatíte úrok, ale dále už všechny firmou vydělané peníze zůstávají vám. Navíc úrokové sazby jsou sníženy na skutečné minimum.

Potěší také absence jakýchkoliv poplatků. Ani předem před vyřízením, v jeho průběhu či kdykoliv později neplatíte ani korunu navíc. A co když se vám začne dařit a peníze budete moci vrátit dříve? I to je osvobozeno od jakýchkoliv sankcí. Tak zapřemýšlejte o tom, zda je cesta reálných investorů skutečně ta pravá. Zvláště v případě, kdy námi popsaný úvěr přináší jenom samé výhody. Neváhejte a zkuste ho!

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.