Domů » Potřebujete poradit s obchodním či pracovním právem?
Podnikání

Potřebujete poradit s obchodním či pracovním právem?

Dostali jste se do složité situace, která souvisí s vašim podnikáním a potřebujete ji rychle a elegantně vyřešit? Pokud se neorientujete v zákonech, měli byste se poohlédnout po někom, pro koho je obchodní a pracovní právo každodenní rutinou. Nikdo vám s paragrafy neporadí lépe, než kvalifikovaný právník, který má český právní systém v malíčku. Hledáte-li skutečné profesionály, nejdete je ve spolupracujících advokátních kancelářích Ambruz & Dark a Deloitte Legal. Díky vysokému standardu poskytovaných právních služeb a expertnímu, personálnímu, technologickému i jazykovému zázemí se řadí mezi nejvyhledávanější a nejprestižnější advokátní kanceláře v celé České republice. Mezi desítky spokojených klientů, které právníci momentálně zastupují, se můžete zařadit i vy.

Problémům se lze vyvarovat nebo je vyřešit

Motto advokátní kanceláře Ambruz & Dark je velmi trefné a koresponduje s portfoliem nabízených služeb. Advokátní kancelář nabízí komplexní služby, díky kterým proběhne začátek vašeho podnikání bez sebemenších problémů. Řešíte fúzi či akvizice? I v těchto případech se na ni můžete bez obav obrátit. Pomoci se vám dostane nejen v oblastech, jako je obchodní právo či pracovní právo, ale díky spolupráci se společností Deloitte Legal také v rámci finančního a podnikového poradenství, účetnictví, auditu a daní.

Advokáti navrhují řešení problémů tak, aby klienti předešli rizikům i v budoucnu. Vše se snaží formovat tak, aby klienti řešení nanejvýš rozuměli. Důkazem vysoce kvalifikovaných služeb je fakt, že jsou experti z advokátní kanceláře velmi často oslovováni médii, aby komentovali aktuální právní kauzy nebo vývoj legislativy. Advokátní kancelář Praha se rozšířila i do Brna a Ostravy, čímž zpřístupnila služby i klientům, kteří si z časových důvodů nemohou dovolit dojíždět do hlavního města.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.