Domů » Potřebujete poradit s obchodním či pracovním právem?
Podnikání

Potřebujete poradit s obchodním či pracovním právem?

Dostali jste se do složité situace, která souvisí s vašim podnikáním a potřebujete ji rychle a elegantně vyřešit? Pokud se neorientujete v zákonech, měli byste se poohlédnout po někom, pro koho je obchodní a pracovní právo každodenní rutinou. Nikdo vám s paragrafy neporadí lépe, než kvalifikovaný právník, který má český právní systém v malíčku. Hledáte-li skutečné profesionály, nejdete je ve spolupracujících advokátních kancelářích Ambruz & Dark a Deloitte Legal. Díky vysokému standardu poskytovaných právních služeb a expertnímu, personálnímu, technologickému i jazykovému zázemí se řadí mezi nejvyhledávanější a nejprestižnější advokátní kanceláře v celé České republice. Mezi desítky spokojených klientů, které právníci momentálně zastupují, se můžete zařadit i vy.

Problémům se lze vyvarovat nebo je vyřešit

Motto advokátní kanceláře Ambruz & Dark je velmi trefné a koresponduje s portfoliem nabízených služeb. Advokátní kancelář nabízí komplexní služby, díky kterým proběhne začátek vašeho podnikání bez sebemenších problémů. Řešíte fúzi či akvizice? I v těchto případech se na ni můžete bez obav obrátit. Pomoci se vám dostane nejen v oblastech, jako je obchodní právo či pracovní právo, ale díky spolupráci se společností Deloitte Legal také v rámci finančního a podnikového poradenství, účetnictví, auditu a daní.

Advokáti navrhují řešení problémů tak, aby klienti předešli rizikům i v budoucnu. Vše se snaží formovat tak, aby klienti řešení nanejvýš rozuměli. Důkazem vysoce kvalifikovaných služeb je fakt, že jsou experti z advokátní kanceláře velmi často oslovováni médii, aby komentovali aktuální právní kauzy nebo vývoj legislativy. Advokátní kancelář Praha se rozšířila i do Brna a Ostravy, čímž zpřístupnila služby i klientům, kteří si z časových důvodů nemohou dovolit dojíždět do hlavního města.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.