Internet

Potřebujete profesionální e-shopové řešení?

Bez internetového obchodu to dneska nejde. Pokud jste hrdými majiteli malého krámku, začněte expandovat. Jediným způsobem, jak se dostat za lokální trh, je internetový obchod. Pokud vlastní e-shop nemáte, můžete si ho nechat udělat na míru přes shopsys.cz. Tým profesionálů pro vás vytvoří e-shop na míru dle vašich požadavků. Mnoho novopečených internetových podnikatelů řeší tvorbu e-shopu open source řešením, což však není nejvhodnější.

Open source e-shopy jsou na první pohled zadarmo, ale aby fungovaly tak, jak mají, budete do nich muset investovat další peníze. Tvorba e-shopů od shopsys.cz je velmi levným řešením pro všechny, kteří potřebují profesionální e-shop na míru. I vy můžete prodávat zboží prostřednictvím stylového e-shopu, který obsahuje všechny potřebné moduly.

Neměli byste zapomenout na kvalitní webdesign, který může nalákat nové zákazníky. Pěkná tvář e-shopu prodá vaše zboží sama, vsaďte na práci zkušených grafiků ze shopsys a dopřejte svému novému e-hopu profesionální fasádu. Vše však začíná důkladnou analýzou vašich požadavků, bez kterých je tvorba e-shopu bezpředmětná. Poté, co s vámi pracovníci shopsys.cz vše zkonzultují, začne samotná tvorba internetového obchodu, zasílání první wireframů a úpravy.Výsledek stojí zaručeně za to!

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.