Domů » Potřebujete spolehlivého pracanta? Vsaďte na Ford Transit – ikonu mezi užitkovými vozy!
Zajímavosti

Potřebujete spolehlivého pracanta? Vsaďte na Ford Transit – ikonu mezi užitkovými vozy!

Hledáte spolehlivého pomocníka, který vám usnadní podnikání? Nenechte se však zmást, řeč nebude o pomocníkovi z masa a kostí, ale o plechovém příteli, který vám usnadní přepravu zboží. Pokud váš stávající automobil dosluhuje, nebo jen jednoduše neoplývá dostatečnou kapacitou, vsaďte na Ford Transit, jednu z nejprodávanějších dodávek všech dob. Evropská pobočka americké automobilky vyrábí legendárního pracanta od roku 1965 a v roce 2006 získal titul nejdováženějšího auta roku v ČR.

Ford Transit byl vůbec prvním dodávkovým vozem s motorem před řidičem a ostatní automobilky přešly k tomuto řešení až na přelomu 80. a 90. let. Spousta užitného prostoru, kvalitní motorizace, možnost bohaté výbavy a další přednosti udělaly z dodávky doslova ikonu mezi užitnými vozy. Na druhou stranu však nesmíte vybírat zbrkle. Autobazary jsou plné starších Transitů, které mají nejlepší léta za sebou. Nechcete-li se při výběru spálit, vsaďte na prověřeného prodejce, který vám nabídne kvalitní ojeté vozy Ford za dobrou cenu.

Mezi renomované prodejce nových i ojetých vozů Ford patří společnost AMB Praha (auto MOTOL BENI a.s.). V portfoliu narazíte na všechny dostupné varianty modelu Transit a samozřejmě i na ostatní modely značky Ford. AMB Praha nabízí skladové vozy za výhodné ceny, ale také předváděcí vozy, o které bylo řádně pečováno. Disponujete-li omezeným rozpočtem, který vám neumožňuje nákup nového nebo předváděcího vozu, také neodejdete po svých. Prodejce se chlubí nejlepší nabídkou prověřených ojetých vozů, které splňují přísná kritéria kvality.

Ojeté vozy Ford jsou v perfektním stavu a před koupí budete seznámeni s přesnými informacemi o stáří, původu a počtu najetých kilometrů. Nabídku najdete na www.fordmania.cz a můžete se spolehnout, že je vždy aktuální. Nebudete-li si vědět rady s výběrem, nevadí – prodejce je známý svým prozákaznickým přístupem a zkušení zaměstnanci vám rádi pomohou. Nákup ojetých vozů od AMB Praha Ford je zcela bezpečný a nečekají vás žádná nepříjemná překvapení.

Ať už máte spadeno na zmíněnou dodávku nebo třeba prestižní manažerský vůz Mondeo, na AMB Praha se můžete vždy spolehnout.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.