Domů » Povinné ručení od „české“ a Alllianz
Zajímavosti

Povinné ručení od „české“ a Alllianz

Zdá se vám, že za vaše povinné ručení platíte příliš mnoho, případně že za své peníze nedostáváte ani zdaleka tolik výhod, které nabízí konkurence? Nastal nejvyšší čas vše změnit a sjednat si novou pojistku. Předtím, než učiníte správné rozhodnutí, je třeba zvážit, která instituce nabízí opravdu kvalitní a zároveň cenově přijatelný finanční produkt. Abyste vybrali nejvýhodnější pojistku, nemusíte být odborníkem, který pracuje v oboru. Stačí se podívat na některý z webů, který nabízí přehledné srovnání povinného ručení. Jedním z nejpřehlednějších je pojistito.cz. Abychom vám výběr usnadnili, zaměřili jsme se na nabídku dvou předních institucí, které mají v České republice mnoho spokojených zákazníků. Jedná se o Českou pojišťovnu a Allianz.

Povinné ručení s tradicí

Česká pojišťovna poskytuje pojistné produkty déle než 180 let a aktuálně disponuje poměrně komplexní nabídku povinného ručení, které se dělí na tři stupně. Pojištění Start zahrnuje pojistné plnění ve výši 35 milionů korun, Standart ve výši 50 milionů a Exclusive ve výši 100 milionů. Všechny balíčky s výjimkou produktu Start nabízí Česká pojišťovna včetně asistenčních služeb a úrazového pojištění zdarma. Povinné ručení Česká pojišťovna také zahrnuje zapůjčení vozidla, bonus až do výše 50% či vyřízení škody s cizí pojišťovnou. Společnost Česká pojišťovna je součástí finanční skupiny Generali PPF Holding B.V a momentálně se jedná o leadera na českém trhu, který disponuje asi 10 miliony pojistných smluv.

Povinné ručení od Allianz

Společnost Allianz se sice nemůže pochlubit tak dlouhou tradicí, jako Česká pojišťovna, ale přesto si vydobyla místo mezi třemi největšími českými pojišťovnami. Allianz povinné ručení nabízí od roku 1999 a časem se nabídka jednotlivých balíčků rozrostla natolik, že je schopna uspokojit potřeby všech klientů a to včetně těch nejnáročnějších. Allianz nabízí tři varianty pojistného plnění a to v rozsahu od 35 do 100 milionů korun. Více, než zajímavé, jsou výhody jako pojištění proti nahodilým událostem. Vichřice, krupobití, srážka se zvěří či útok hlodavců na elektroinstalaci vašeho vozu již nebudou vaší noční můrou. Samozřejmostí jsou asistenční služby pro všechny varianty povinného ručení, pojištění autoskla či náhradní vozidlo na 20 dní.

Pakliže se se chcete ujistit, že výše zmíněná pojištění patří skutečně mezi špičku, využijte povinné ručení porovnání či povinné ručení kalkulačka, které najdete na pojistito.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

eWay-CRM je inovativní Outlook CRM systém, jenž vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.