Zajímavosti

Poznejte výhody montované haly. V čem je lepší než tradiční stavby?

Rozšiřujete výrobu a potřebujete další prostory? Pokud vám tradiční stavby připadají nepraktické a příliš drahé, seznamte se se základními výhodami lehké montované haly. Její výstavba je rychlá a velmi levná a nízké jsou také náklady na údržbu. Demontáž a opětovná montáž jsou snadné a díky modulárnímu systému lze objekt kdykoliv rozšířit či propojit se stávající budovou. A s ohledem na typ haly často není nutná výstavba základové konstrukce. Podrobné informace o dané problematice nám poskytli odborníci z firmy POLAK CZ.

Levnější výstavba i údržba

Důvodů, proč si vybrat montovanou halu, je víc než dost. Z hlediska počáteční investice je mnohem dostupnější než tradiční stavby a výrazně nižší jsou i náklady na údržbu. Starost o objekt v podstatě končí v momentě dokončení výstavby. Za určitých podmínek dokonce není zapotřebí stavební povolení.

Jak dlouho se montovaná hala staví?

Nemůžete-li si dovolit čekat, jistě vás potěší blesková realizace. Novou halu můžete mít plně k dispozici již za několik týdnů od podpisu smlouvy. Navíc ji můžete v případě potřeby přemístit na jiné místo, což v případě tradičně řešené haly nepřipadá v úvahu.

Jakou má životnost?

Ohledně montovaných hal koluje mnoho polopravd. Například ta o nízké životnosti. V případě použití kvalitních materiálů a dodržení technologických postupů při výstavbě vydrží v prvotřídním stavu po mnoho let.

Absolutní flexibilita

Montovaná hala může zcela nahradit klasickou stavbu, ale zároveň se nabízí i další možnosti využití. Můžete díky ní získat více prostoru ke stávajícímu objektu a obojí prakticky propojit. V praxi se tento typ konstrukce používá jako sklad, hangár, jízdárna, zemědělská hala, sportovní hala či zastřešení.

Chcete se o montovaných halách dozvědět více? Přečíst si o nich můžete na http://www.haly-polak.cz/cs/plachtove-haly-265.html. Firma POLAK CZ se realizací zabývá od roku 1999 a průběžně své konstrukce inovuje a vylepšuje. Bezsporu patří ke špičce na českém trhu.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.