Domů » Práce i na dovolené? Obytná dodávka může být i kanceláří
Kancelář

Práce i na dovolené? Obytná dodávka může být i kanceláří

Ne vždy se povede mít dovolenou opravdu tak, že vypneme všechny pracovní povinnosti. Zároveň ale nechceme přijít o čerstvý vzduch a možnost cestovat. Spojit práci i volno můžeme s obytnou dodávkou.

Pro každého vypadá ideální dovolená jinak. Hotel na pláži, stan a spacák v kempu s kamarády, celta pod širákem při toulkách přírodou, chata v lese s rodinou, možností je mnoho. Poslední měsíce trochu přeházely možnosti cestování i ubytování a ne vždy se nám povede zajistit si takovou dovolenou, jakou bychom chtěli a nebo se musíme domluvit na kompromisu kvůli ostatním. Když k tomu všemu přidáme i potřebu pracovat a mít na to klid, nutnost kompromisů přibývá a s nimi i otázka, zda nám vlastně nebude nejlíp doma. Notebook těžko přihodíme do batohu k rybářskému vybavení nebo spacáku a uprostřed louky budeme hledat signál pro wifi marně. Obytná dodávka je řešením i kompromisem, jak spojit cestování a práci.

Každý den být někde jinde a poznávat okolí je dobrodružství, ale s potřebou práce už se tolik neslučuje. Na pár dní si pronajmout obytnou dodávku nám umožní cestovat kamkoli potřebujeme a chceme a zároveň mít dostatečné zázemí pro práci. Zastavit můžeme v kempech, věnovat se práci zatímco zbytek rodiny si užívá koupání či výletů a po práci se k nim můžeme přidat. Když budeme chtít v některém místě zůstat déle, není to problém, stejně jako odjet dřív, když se nám někde nelíbí. Zapomeňte na nepohodlí, obytné dodávky nabízí dostatečný komfort na spaní, úložný prostor pro všechny drobnosti i oblečení i vestavěnou a plně funkční kuchyňku. Bezpečně tak odložíte i všechny věci, které potřebujete k práci a nemusíte se o ně bát. Svůj čas si řídíte jen vy sami, s obytným vozem máte dokonalou svobodu jet kamkoli se vám zlíbí.

S výběrem místa pro parkování nebo nocleh pomohou chytré aplikace, ve kterých se dovíte i podrobnosti, co dané místo nabízí. A pokud máte své připojení k internetu, ke kterému vám stačí jen elektřina, máte vyhráno. Pak už vás od práce ani dovolené nebude nic vyrušovat.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.