Domů » Prahnete po nebankovní půjčce? Buďte obezřetní, podvodníci a lichváři číhají na každém rohu
Půjčky a úvěry

Prahnete po nebankovní půjčce? Buďte obezřetní, podvodníci a lichváři číhají na každém rohu

Blíží se Vánoce, čas splněných přání. A jaké je to vaše? Sníte-li o něčem, co si momentálně nemůžete dovolit, možná vás napadlo, že si půjčíte. Pokud vás neodradí ani skutečnost, že půjčka na vánoční dárky patří k těm nejnesmyslnějším, směle do toho. V každém případě si předem spočítejte, jestli váš rozpočet snese další splátky a především – věnujte dostatek času výběru věřitele. Předpokládáme, že se po úvěru porozhlédnete v nebankovním sektoru, ve kterém se to ke konci roku hemží akčními nabídkami a bonusy všeho druhu. Tím spíše buďte opatrní, protože ne vše je zlato, co se třpytí…

S množstvím půjček stoupá i míra rizika podvodu

Nebankovní společnosti se mohou přetrhnou, aby nám nabídli produkty na míru. O půjčku můžeme zažádat online nebo přes SMS zprávu. Dokonce se obejdeme bez potvrzení o příjmu a třešničkou na dortu jsou půjčky bez registru ihned, na které mají nárok i klienti se škraloupem v registru. Poskytovatelům nebankovních půjček nelze upřít vynalézavost, nicméně v praxi se objevuje stále více podvodných a maximálně nevýhodných půjček, což na nebankovní segment vrhá špatné světlo.

Jak tedy rozeznat kvalitní půjčku od podvodu? Začněte srovnávat a číst recenze půjček!

Toužíte-li po úvěru, který je ve všech směrech nejvýhodnější, nevyhnete se přímému porovnání konkurenčních produktů. Doporučujeme přehledné tabulky a kalkulátory na portálu Spočítat-Půjčku.cz. Stačí, když nastavíte požadované parametry a je to. Jednoduché, transparentní a nezávazné. Mimo jiné zde najdete také podvodné půjčky, na které upozorňují sami uživatelé v rámci diskuze.

A nepřehlédněte ani články v sekci novinky. Dozvíte se spoustu důležitých věcí o bankovních i nebankovních půjčkách a dalších souvisejících tématech. Vezmete-li si nově nabyté informace k srdci, pak při půjčování neprohloupíte.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.