Domů » Přepravu zboží v rámci EU vám výrazně usnadní zkušená spediční firma
Podnikání

Přepravu zboží v rámci EU vám výrazně usnadní zkušená spediční firma

Rozhodli jste se nakopnout svůj byznys a přemýšlíte nad importem nebo exportem zboží v rámci ostatních států Evropské unie? Směle do toho, štěstí přeje odvážným! Otázkou, je, jak začít – bez předchozích zkušeností může jinak promyšlený podnikatelský záměr skončit fiaskem. Alfou a omegou je zajištění přepravy, nicméně vlastní flotila nákladních vozidel a kamionů vyžaduje nemalé náklady. Pro menší firmy, které nedisponují velkým rozpočtem, je mnohem výhodnější využití služeb specializovaného přepravce. Ale na koho se obrátit a nespálit se? Představíme vám spediční společnost, která se zabývá kamionovou dopravou napříč všemi členskými státy.

Zkušenosti a moderní zázemí

„Náš“ dopravce, společnost Šindelář spedition s.r.o., má letité zkušenosti (na trhu působí od roku 1996) a nabízí komplexní služby v oboru spedice. Mezi zásadní výhody patří individuální přístup k menším i větším klientům a moderní zázemí, díky kterému je firma schopna přepravit prakticky cokoliv – od potravin až po průmyslové a farmaceutické zboží.

Společnost Šindelář spedition disponuje vozovým parkem s úctyhodným počtem 160 moderních vozových souprav. Ty odpovídají normám EURO5 a EURO EEC. Součástí jsou také plachtové a chladírenské přívěsy, které umožňují přepravu libovolného zboží v jakémkoliv množství. Všechny vozy podstupují pravidelné servisní prohlídky a jsou v perfektním stavu. Riziko poruchy a tedy i zdržení vaší zásilky je minimální.

Chcete mít přehled o tom, kde se vaše zásilka právě nachází?

Spediční firma nepřetržitě monitoruje zásilky špičkovým trackingovým systémem, díky kterému mají klienti neustály přehled o pohybu vozidel. Samozřejmostí je i zabezpečení alarmovým systémem pro případ krádeže a pojištění pro případ odcizení ve výši do 10 milionů kč.

Mezinárodní kamionová doprava pod taktovkou Šindelář spedition je ideální pro menší i větší importéry/exportéry. To vše za atraktivní ceny a s plnohodnotným servisem. Chcete-li se o službách dozvědět podrobnější informace, nebojte se zeptat kvalifikovaných dispečerů. Poradí vám a doporučí optimální řešení. Více na www.sindelar-spedition.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.