Podnikání

Prestižní sídlo firmy za pár stovek

Založili jste vlastní společnost a přemýšlíte nad tím, jak snížit výdaje? Zkuste se zamyslet nad tím, zda skutečně potřebujete vlastní kancelář. Není to jen samotný pronájem, ale i vybavení a plat administrativního pracovníka. Všechny tyto položky zatěžují firemní rozpočet a polykají potřební finance, které byste mohli využít úplně jinak. Situaci lze vyřešit velmi elegantně, pomocí takzvaného virtuálního sídla firmy. Nebojte, vaše kancelář se nepřemístí to světa jedniček a nul, ale naopak bude lépe, než kdykoliv předtím. Sídlo vaší společnosti bude zapsáno na prestižní adrese v hlavním městě a nebudete muset platit zaměstnance.

Virtuální kancelář redukuje vaše náklady na minimum

Pakliže nepotřebujete administrativní prostory každý den, je pro vás virtuální kancelář jako stvořená. Princip je prostý a svým způsobem geniální. Virtuální kancelář si totiž nepronajmete pouze vy, ale dalších x subjektů. Všechny telefonní hovory a korespondenci vyřizuje kvalifikovaný pracovník a v případě potřeby můžete využít reprezentativní zasedací místnost (jednání s důležitými klienty či úřady). Měsíční pronájem virtuálního sídla firmy začíná na několika stech korunách měsíčně a lze k němu přiobjednat celou řadu doplňkových služeb.

Další výhody virtuální kanceláře

S virtuálním sídlem firmy podstatně ušetříte, ale navíc získáte prestižní adresu. Společnost, která má své sídlo v Praze, budí u klientů mnohem důvěryhodnější dojem než ta, která má sídlo v Horní Dolní. Navíc se vyhnete častým kontrolám, které jsou pro maloměsta typické. Vzhledem k obrovskému počtu subjektů, které jsou evidovány v hlavním městě je pravděpodobnost, že si úředníci posvítí zrovna na tu vaši, minimální.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Spolehlivé CRM řešení eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.