Domů » Přišel čas vyměnit umakart za moderní materiály
Zajímavosti

Přišel čas vyměnit umakart za moderní materiály

Bydlíte-li v paneláku, pravděpodobně je pro vás návštěva koupelny velmi nepříjemným zážitkem. Klasické umakartové bytové jádra nepůsobí dvakrát eseticky a navíc se v nich můžete cítit poněkud těsně. A není nic horšího, než začátek a konce dne v tak nepříjemně řešené, až depresivní, místnosti, jako je původní paneláková koupelna a WC. Situaci však leze velmi elegantně vyřešit rekonstrukcí bytového jádra. Z rekonstrukce nemusíte mít strach, stačí, když ji svěříte do rukou profesionálů, kteří ji s přehledem zvládnou.

I koupelna v bytě panelového domu může vypadat velmi moderně. Dokonce ji lze vyřešit tak, že vám bude připadat mnohem větší. V praxi se rozšíření řeší několika způsoby. Koupelnu můžete zvětšit opticky, pomocí vhodných obkladů a lepšího uspořádání skříněk a spotřebičů. Vhodné jsou především světlé barvy obkladů, které působí vzdušně.

Dalším způsobem, jak zvětšit koupelnu, je probourat stěnu mezi koupelnou a WC. Toto řešení není příliš vhodné pro vícečlenné domácnosti, které se v koupelně a WC často střídají. Alternativou je pak vybourání stěny mezi přilehlým kumbálem. Věci, které jste doposud měli v kumbálu, můžete umístit do závěsných skříněk na chodbu. Nebo ještě lépe – vytřídit a vyhodit vše, co už potřebovat nebudete. Ale zpět ke koupelnám.

Rekonstrukce bytového se může na první pohled jevit náročně, ale opravdu z ní nemusíte míst strach. Hledáte-li rekonstrukce bytového jádra Ostrava, vyberte si profesionály z Grego. Mají za sebou mnoho úspěšných rekonstrukcí a pomohou vám vytvořit malý ráj uprostřed bytu. Rekonstrukce začíná vybouráním původního jádra a vyzděním stěn. Následuje rekonstrukce odpadu, elektřiny a vodoinstalace. V konečné fázi se vymalují stěny a poklidí nepořádek. A můžete se jít koupat.

I nevzhledné bytové jádro se může proměnit v oázu klidu, do které se budete těšit. Pokud se rekonstrukce koupelny Ostrava chopí Grego, můžete se spolehnout na velmi estetický a praktický výsledek.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.