Domů » Přišel čas vyměnit umakart za moderní materiály
Zajímavosti

Přišel čas vyměnit umakart za moderní materiály

Bydlíte-li v paneláku, pravděpodobně je pro vás návštěva koupelny velmi nepříjemným zážitkem. Klasické umakartové bytové jádra nepůsobí dvakrát eseticky a navíc se v nich můžete cítit poněkud těsně. A není nic horšího, než začátek a konce dne v tak nepříjemně řešené, až depresivní, místnosti, jako je původní paneláková koupelna a WC. Situaci však leze velmi elegantně vyřešit rekonstrukcí bytového jádra. Z rekonstrukce nemusíte mít strach, stačí, když ji svěříte do rukou profesionálů, kteří ji s přehledem zvládnou.

I koupelna v bytě panelového domu může vypadat velmi moderně. Dokonce ji lze vyřešit tak, že vám bude připadat mnohem větší. V praxi se rozšíření řeší několika způsoby. Koupelnu můžete zvětšit opticky, pomocí vhodných obkladů a lepšího uspořádání skříněk a spotřebičů. Vhodné jsou především světlé barvy obkladů, které působí vzdušně.

Dalším způsobem, jak zvětšit koupelnu, je probourat stěnu mezi koupelnou a WC. Toto řešení není příliš vhodné pro vícečlenné domácnosti, které se v koupelně a WC často střídají. Alternativou je pak vybourání stěny mezi přilehlým kumbálem. Věci, které jste doposud měli v kumbálu, můžete umístit do závěsných skříněk na chodbu. Nebo ještě lépe – vytřídit a vyhodit vše, co už potřebovat nebudete. Ale zpět ke koupelnám.

Rekonstrukce bytového se může na první pohled jevit náročně, ale opravdu z ní nemusíte míst strach. Hledáte-li rekonstrukce bytového jádra Ostrava, vyberte si profesionály z Grego. Mají za sebou mnoho úspěšných rekonstrukcí a pomohou vám vytvořit malý ráj uprostřed bytu. Rekonstrukce začíná vybouráním původního jádra a vyzděním stěn. Následuje rekonstrukce odpadu, elektřiny a vodoinstalace. V konečné fázi se vymalují stěny a poklidí nepořádek. A můžete se jít koupat.

I nevzhledné bytové jádro se může proměnit v oázu klidu, do které se budete těšit. Pokud se rekonstrukce koupelny Ostrava chopí Grego, můžete se spolehnout na velmi estetický a praktický výsledek.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.