Domů » Proč bydlet potom, když se můžete stěhovat HNED?
Finance

Proč bydlet potom, když se můžete stěhovat HNED?

Rádi byste se přestěhovali do vlastního bydlení, ale nedaří se vám nashromáždit požadovaný obnos? Pokud jste se doposud bránili dlouhodobému závazku, jakým hypotéka bezesporu je, máme pro vás dobrou zprávu. Úroková sazba je nyní rekordně nízká a hypotéka vyplatí jako nikdy dřív. Nečekejte na to, až našetříte a přestěhujte se do vlastního bydlení třeba hned. S výběrem hypotéky se ovšem neukvapujte. S ohledem na množství nabízených produktů se vyplácí podrobný průzkum trhu. Vyberete-li si tu nejvýhodnější hypotéku, výrazně ušetříte. Pokud se na hypotéčním trhu příliš neorientujete, neriskujte a obraťte se na zkušené finanční poradce. Že žádné neznáte? Ale my ano!

Jednou z možností, jak se dostat k té nejvýhodnější nabídce, je kontaktovat specialisty z FBO.cz. Právě ti totiž nabízí bezplatné poradenství a nabízí komplexní služby klientům, kteří se nechtějí pustit do sjednávání hypoték po vlastní ose. Součástí webových stránek je i aplikace známá jako „hypotéka kalkulačka“, díky které se obratem dozvíte, jak propastné jsou rozdíly mezi jednotlivými produkty. Rozhodnete-li se využít služeb od Financial Broker Online, nebudete muset trávit čas složitými výpočty a vše ohledně hypotéky za vás vyřídí zkušení pracovníci.

Na FBO se ovšem můžete obrátit i v případě, že už vám hypotéka nějaký ten pátek říká pane. Blížíte-li se ke konci fixačního období, jistě vám přijde vhod výhodné refinancování hypotéky, díky kterému ušetříte až několik desítek tisíc korun. Čekat, až vám banka nabídne novou úrokovou sazbu, je skutečně bláhové – na 99,9% nebude tak výhodná jako nabídka, kterou vám předloží FBO.

A aby toho nebylo málo, Financial Broker Online poskytuje poradenství i v případě americké hypotéky, kterou můžete využít i na jiné účely než na financování bydlení. Pro více informací navštivte webové stránky fbo.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.