Zajímavosti

Proč jsou škodovky tak atraktivní

Ptáte se, proč jsou škodovky tak atraktivní a celá řada lidí si volí jako své auto právě z mladoboleslavské flotily? Důvod je prostý, jen málokterá automobilka nabízí tak vynikající automobily s ohledem na poměr ceny a kvality. Škodovky jsou populární nejen u nás a ve střední Evropě, ale také v zahraničí. Nemálo se jich prodá také v jižní Americe a Asii. Škodovka je zkrátka obrovským tahákem a to i přesto, že základní verze mnohdy nenabízí ani zdaleka tak bohatou výbavu, jako zahraniční vozy stejné třídy a cenové relace.

Zákazníci přichází na to, že se nevyplácí šetřit v každém směru a je mnohem lepší „připlatit si“ pár tisíc za škodovku, než ušetřit za auto zahraniční výroby, na které později vynaloží mnohem více za opravy. Škoda auto se může pochlubit pestrou nabídkou jednotlivých vozů. Do města se vám bude hodit prťavý Citigo či větší Fabia. Ideálním rodinným vozem se může stát Octavia a případně Yetti, který zdolá i náročný terén cestou na chatu. Pro fajnšmekry je zde Škoda Superb, která je skutečným dálničním křižníkem. Ať už se však rozhodnete jakkoliv, vozy Škoda se vyplatí kupovat u profesionálů, kteří jsou nejen autorizovaným prodejcem Škoda, ale poskytují také servis Škoda.

Řeč je o společnosti Autonova Brno s.r.o., která nabízí nejen Škodovky, ale také motocykly KTM. Značka KTM vzbuzuje ve většině motoristických nadšenců velmi pozitivní reakce a to ať už se jedná o motocykly či automobily KTM X-Bow. Pokud máte raději jednostopé motorové vozidla, vyberte si z nabídky motocyklů od Autonovy. Jedině Autonova Brno nabízí prodej nových i ojetých strojů KTM, včetně prodeje náhradních dílů a doplňků. Navíc můžete využít i výhodného financování, díky kterému jsou motocykly KTM a vozy Škoda mnohem dostupnější.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

CRM pro efektivnější podnikání

Přečtěte si, co je CRM systém a jak vám může být nápomocen i ve vašem podnikání.