Domů » Proč nepodceňovat pravidelný úlid kanceláře?
Podnikání

Proč nepodceňovat pravidelný úlid kanceláře?

Doma si uklízíme, protože si nedokážeme představit život v nečistém prostředí. Ale kancelář často zanedbáváme, což může mít negativní dopad na efektivitu naší práce i na to, jak působíme na klienty a obchodní partnery. Ti se hned u dveří rozhlédnou a udělají si obrázek o tom, s kým mají tu čest. Proto jsme pro vás připravili několik praktických rad, které vám při úklidu kanceláře pomohou . Chcete-li, aby místo, kde provozujete svůj byznys, vypadalo stále jako ze škatulky, rozhodně úklid nepodceňujte!

Základní úklid nestačí

Máte za to, že stačí občas utřít prach, vyluxovat nebo vytřít podlahu? Chyba lávky. Jistě, zmíněné činnosti patří k naprostému základu, ale předpokládáme, že na ně nezapomínáte. Pokud ano, rozhodněte to napravte. Není nic horšího, než drobečky a další nečistoty na koberci či na podlaze. O nánosech prachu na zařízení ani nemluvě…

Úklid kanceláře však musí probíhat mnohem komplexněji a důkladněji. Měl by zahrnovat také čištění stěn, protože se na nich čas od času objeví pavučiny. Samozřejmostí by mělo být pravidelné čištění oken. Kdo ví, třeba nakonec zjistíte, že vaše kanceláře není tak tmavá, jak jste si původně mysleli.

Svěřte úklid kanceláře do rukou odborníků

Jenomže jak vyřešit úklid kanceláře, když na něj nezbývá čas? I na vás se klienti obrací, abyste za ně zařídili činnosti, kterými se sami nezabývají. Analogicky si i vy můžete pozvat specializovanou firmu, která se o vše postará za vás. Kupříkladu čištění zátěžových koberců zabere spoustu času a navíc (má-li být opravdu důkladné), vyžaduje profesionální techniku. Tou dirmy, které zajišťují úklidové služby, disponují a navíc disponují kvalitními čistícími prostředky. Ve vaší firmě uklidí ve večerních a nočních hodinách, kdy se v kanceláři nikdo nenachází.

Je logické, že si do své kanceláře nehodláte pustit „kde koho“. V tom případě se obraťte na renomovanou firmu AZclean s.r.o., která zajišťuje úklid kanceláří v Praze, Brně, Liberci a v okolí dalších měst. V arzenálu dceřinné společnosti AZervices s.r.o. jsou moderní stroje, se kterými odborně vyškolení pracovníci dokáží zajistit perfektní úklid od podlahy až po strop. Naprostá diskrétnost je samozřejmostí. Další informace najdete na www.azclean.cz.

Foto: pixabay.com

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.