Domů » Prodej hutního materiálu nabízí KT MetSteel
Podnikání

Prodej hutního materiálu nabízí KT MetSteel

Česká strojírenská společnost KT MetSteel se zaměřuje na kompletní strojírenskou výrobu. Avšak poptávat u ní lze rovněž prodej hutního materiálu, včetně nástrojové oceli různých tříd.

Potřebujete hutní materiál?

KT MetSteel, specialista na prodej hutního materiálu, vám nabídne ocel, nerezovou ocel i sortiment barevných kovů. Koupíte zde ocel konstrukční, nástrojovou i již zmíněnou nerezovou. Taktéž slitiny hliníku, bronzu, mosazi a mědi, včetně různých speciálních slitin. Běžný hutní materiál je skladem, jiné je možné na vyžádaní dodat v potřebné jakostní třídě, a to vždy v libovolném množství – od jednoho gramu až po tuny.

KT MetSteel spolupracuje s dodavateli hutního materiálu po celém světě. Zákazníkům je schopna poradit s výběrem vhodného materiálového řešení i s jeho dodávkou zcela na klíč. Nabízí službu konsignačního skladu, vykupuje nepotřebný materiál a poskytuje též dopravu objednaného hutního materiálu na místo určení. K tomu lze samozřejmě u firmy poptávat třeba tvarové výpalky, ale i již zmíněnou kompletní strojírenskou výrobu. S KT MetSteel získáte partnera se širokými službami v oblasti strojírenství. Mladý tým je velice pružný, s perfektním know-how a zkušeným týmem.

Ocel i ocelové materiály ve všech jakostních třídách

Poptáváte prodej nástrojové oceli? Kromě ní koupíte v KT MetSteel též konstrukční, automatové, hlubokotažné, betonářské, žáruvzdorné, žárupevné a korozivzdorné oceli. Objednat můžete ocel k cementování, na pružiny, pro elektrotechnické plechy i ocel k zušlechťování. Firma dodává bezešvé, svařované, přesné i závitové trubky, čtvercové a obdélníkové trubky, tyčové profily, potrubní díly, plechy, betonářskou ocel (kari sítě, roxory a třmínky). Poptávat lze tvarové výpalky, přířezy, přístřihy a bloky. V případě zájmu jde k jakémukoliv materiálu dodat na vyžádaní atest. KT MetSteel drží seriózní ceny materiálu i výroby.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.