Domů » Prodej točené zmrzliny: Perfektní příležitost pro začínající i zkušené podnikatele
Podnikání

Prodej točené zmrzliny: Perfektní příležitost pro začínající i zkušené podnikatele

Při pohledu z okna to sice vypadá, jakoby se vracela zima, ale nenechte se mýlit. Jaro je tady a již brzy si budeme užívat prosluněných dní. Správný kapitalista však uvažuje úplně jinak a namísto relaxace přemýšlí, jak příznivé počasí využít ve svůj prospěch. A v souvislosti s prodejem zmrzliny navíc i k prospěchu ostatních! Nikdy vás nenapadlo, že si pořídíte stánek a začnete točit velké peníze? Pardon, velké zmrzliny…

Pro koho je prodej zmrzliny vhodný?

Ale teď vážně. Sezónní prodej zmrzliny může výrazně navýšit vaše příjmy. Provozujete-li restauraci, hotel, cukrárnu nebo jiné služby, v rámci kterých by se zmrzlinový stroj neztratil, jděte do toho. Zároveň jde o příležitost pro každého, kdo si s myšlenkou na podnikání teprve pohrává.

Otázkou je, jak začít. Předpokládáme, že již víte o místě, kde budete zmrzlinu nabízet a tak nezbývá, než se poohlédnout po zmrzlinovém stroji. Můžete si zakoupit vlastní, nebo využít pronájem. Ať už se rozhodnete pro první či druhé řešení, můžete se obrátit na firmu David Polanský s.r.o., která nabízí prodej i pronájem zmrzlinového stroje.

Pronájem zmrzlinového stroje je ideální pro každého, kdo nechce investovat do vlastního zařízení a čekat, až se mu vrátí náklady.

Chcete vyrábět kvalitní zmrzlinu, které se konkurence nevyrovná?

Nabídka zahrnuje, kromě moderních strojů na zmrzlinu, také zmrzlinové směsi s vysokým podílem ovoce (35 – 75 %) známou jako Hustá zmrzlina. Oproti konkurenci (většinou pouze cca 5 % podíl ovoce) budete mít mnohem hustší a chutnější zmrzlinu. Samozřejmě můžete vyrábět dle vlastní receptury – je to jen na vás.

Neméně zajímavé jsou také stroje na ledovou tříšť – populární osvěžení, které jde během letních dní na dračku.

Prodej zmrzliny je zajímavý i z jiného důvodu než zvýšení zisku. Pochoutka k vám přiláká spoustu lidí, kteří mohou projevit zájem také o vaše další služby. Další informace najdete na www.liznisi.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Air se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM software eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.