Domů » Profesionální bezpečnostní agentura vám může ušetřit spoustu starostí i peněz
Zajímavosti

Profesionální bezpečnostní agentura vám může ušetřit spoustu starostí i peněz

Chcete zabezpečit svůj majetek, ale odrazují vás špatné zkušenosti s přístupem některých bezpečnostních agentur? Nebo jste je ještě nikdy nevyužili a nedokážete si představit, co od od nich čekat? Představa, že profesionální bezpečnostní agentura nabízí pouze fyzickou ostrahu objektů, je poněkud mylná. Ani tato služba by samozřejmě v nabídce neměla chybět, ale portfolio je mnohem širší a v ledasčem vás překvapí. Klíčem k úspěchu je samozřejmě výběr samotné agentury – vyžadujete-li profesionální jednání a individuální přístup, obraťte se na někoho, kdo se v oboru pohybuje dostatečně dlouho a má zvučné reference.

Profesionálové vám nabídnou mnohem více než si myslíte

Špičkou v oboru je bezpečnostní agentura KBS Security s.r.o., která se chlubí dvacetiletými zkušenostmi a spolupracují s ní průmysloví giganti nadnárodního charakteru, městské úřady a jiné státní instituce, nemocnice, provozovatelé kancelářských komplexů i fyzické osoby. Tým specialistů nabízí komplexní služby a podá vám pomocnou ruku v mnoha ohledech. KBS Security úzce spolupracuje s členy Asociace Soukromých Bezpečnostních Služeb ČR a se členy Komory podniků komerční bezpečnosti. I to je zárukou vaší spokojenosti.

Ostrahou objektů to teprve začíná

KBS Security nabízí služby, které spadají do business security, home security, ale také úklidové služby a náhradní plnění. Vyškolení pracovníci zajistí fyzickou ostrahu vašich objektů a nedopustí, aby se do ní dostaly nepovolané osoby. Můžete je využít také ke kontrole vstupu zaměstnanců, pohybu materiálů a v neposlední řadě také kontrole nemocných osob nebo organizaci akcí nejrůznějšího charakteru.

Neméně zajímavá je možnost instalace důmyslného bezpečnostního systému, který je napojen na centrálu a možnost sledování firemních vozidel. Nejde však o klasický GPS monitoring – KBS Security využívá systém CarNet, který umožňuje sledování, ale také ovládání některých funkcí vozidla na dálku. V případě problémů situaci řeší dispečer, který jedná na základě předem smluvených podmínek.

Ani tím služby bezpečnostní agentury KBS Security nekončí. Další informace najdete na webových stránkách www.kbs-security.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.