Domů » Profesionální bezpečnostní agentura vám může ušetřit spoustu starostí i peněz
Zajímavosti

Profesionální bezpečnostní agentura vám může ušetřit spoustu starostí i peněz

Chcete zabezpečit svůj majetek, ale odrazují vás špatné zkušenosti s přístupem některých bezpečnostních agentur? Nebo jste je ještě nikdy nevyužili a nedokážete si představit, co od od nich čekat? Představa, že profesionální bezpečnostní agentura nabízí pouze fyzickou ostrahu objektů, je poněkud mylná. Ani tato služba by samozřejmě v nabídce neměla chybět, ale portfolio je mnohem širší a v ledasčem vás překvapí. Klíčem k úspěchu je samozřejmě výběr samotné agentury – vyžadujete-li profesionální jednání a individuální přístup, obraťte se na někoho, kdo se v oboru pohybuje dostatečně dlouho a má zvučné reference.

Profesionálové vám nabídnou mnohem více než si myslíte

Špičkou v oboru je bezpečnostní agentura KBS Security s.r.o., která se chlubí dvacetiletými zkušenostmi a spolupracují s ní průmysloví giganti nadnárodního charakteru, městské úřady a jiné státní instituce, nemocnice, provozovatelé kancelářských komplexů i fyzické osoby. Tým specialistů nabízí komplexní služby a podá vám pomocnou ruku v mnoha ohledech. KBS Security úzce spolupracuje s členy Asociace Soukromých Bezpečnostních Služeb ČR a se členy Komory podniků komerční bezpečnosti. I to je zárukou vaší spokojenosti.

Ostrahou objektů to teprve začíná

KBS Security nabízí služby, které spadají do business security, home security, ale také úklidové služby a náhradní plnění. Vyškolení pracovníci zajistí fyzickou ostrahu vašich objektů a nedopustí, aby se do ní dostaly nepovolané osoby. Můžete je využít také ke kontrole vstupu zaměstnanců, pohybu materiálů a v neposlední řadě také kontrole nemocných osob nebo organizaci akcí nejrůznějšího charakteru.

Neméně zajímavá je možnost instalace důmyslného bezpečnostního systému, který je napojen na centrálu a možnost sledování firemních vozidel. Nejde však o klasický GPS monitoring – KBS Security využívá systém CarNet, který umožňuje sledování, ale také ovládání některých funkcí vozidla na dálku. V případě problémů situaci řeší dispečer, který jedná na základě předem smluvených podmínek.

Ani tím služby bezpečnostní agentury KBS Security nekončí. Další informace najdete na webových stránkách www.kbs-security.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Air se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM software eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.