Domů » Profesionální e-shop za pár minut a k tomu za pakatel
Internet

Profesionální e-shop za pár minut a k tomu za pakatel

Pokud v současné době zvažujete, zda své podnikání nepřesunete do virtuálního světa na internetu, nabízí se Vám skvělá možnost ušetřit peníze. Tvorba vlastního e-shopového řešení vyjde na desítky tisíc korun, což je pro mnohé podnikatele značná finanční zátěž. Mnohem efektivnější je pronájem e-shopu, který Vás bude stát nejen méně peněz, ale také času.

Pronájem e-shopu nabízí například pronajem-eshop.cz a může se pochlubit bezkonkurenční nabídkou, kterou budete u konkurence hledat jen velmi těžko. Vytvoření e-shopu je velmi rychlé a nemusíte tak čekat dlouhé týdny, či měsíce na realizaci. Rozhodnete-li se podnikat na internetu, můžete mít vlastní internetový obchod ještě dnes. Na celých 15 dní můžete využívat plnou verzi zdarma a osvojit si tak všechny funkce internetového obchodu a v klidu se rozhodnout, zda chcete e-shop provozovat i nadále.

Co se týče ceny, je pronájem e-shopu bezkonkurenční. Nemusíte dávat desítky tisíc za vlastní e-shopové řešení. Cena za pronájem e-shopu začíná na 149 Kč za měsíc. V této ceně je nejen webhosting, ale také email. Máte tak vše pod jednou střechou, což je velmi praktické. Založení e-shopu je velmi snadné a můžete si ho nakonfigurovat dle svých představ. Samozřejmostí je profesionální design na míru, který upoutá každého návštěvníka.

V případě, že se rozhodnete pro pronájem e-shopu získáte Facebook e-shop zdarma. Facebook je skvělý nástroj internetového marketingu a jistě bude pro Vaše podnikání prospěšný. Pronajem-eshop.cz nabízí plnou technickou podporu čtyřiadvacet hodin denně, takže se nemusíte bát, že se něco pokazí. Nebojte se podnikání na internetu a pusťte se do něj třeba hned.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.