Domů » Profesionální lakovací kabina se vším všudy
Podnikání

Profesionální lakovací kabina se vším všudy

Hledáte dodavatele vybavení lakoven, který uspokojí všechny vaše individuální potřeby? V tom případě se nebojte obrátit na společnost NAVER s.r.o., která zajišťuje kompletní dodávky přístrojů pro nanášení nátěrových hmot formou nástřiku, ale také přístrojů pro následné sušení a další manipulaci. Na typu požadovaného zařízení skutečně nezáleží – dodávaná technika zvládne aplikaci jakékoliv nátěrové hmoty a hodí se do všech typů provozů, které se specializují na úpravu povrchu odmaštěním, sušením, lakováním nebo broušením.

NAVER si zakládá na moderním způsobu návrhu a realizace – vaše lakovací kabina tak bude přesně odpovídat technickým i technologickým požadavkům výrobního provozu a zefektivní výrobní proces. Dokáže dodat řešení na míru pro jakékoliv průmyslové využití a zařízení vždy plně odpovídá vypracovanému projektu.

Počátky firmy NAVER sahají až do roku 1994. Během takřka dvacetileté působnosti se stal jedním z lídrů v oboru a zakládá si na kvalitě, rychlosti realizace, plnění termínů a komplexním záručním i pozáručním servisu. A je to právě péče o zákazníka, která by měla být jedním z hlavních kritérií při výběru správného partnera. NAVER vám však může nabídnout také:

  • kompletní přípravu a dokumentaci projektu a to včetně komunikace s úřady
  • výměnu filtračních materiálů a to včetně aktivního uhlí
  • ekologickou likvidaci použitých filtrů
  • servis dodávaných technologických zařízení
  • zprostředkování financí

Precizně projektovaný lakovací box, který byl navržen s ohledem na individuální požadavky, zajistí efektivnější provoz. NAVER pro vás vypracuje předběžný návrh zdarma a připraví kompletní podklady (návrh pro pracoviště, ale také dokumentaci pro stavební povolení).

Součástí základní výbavy kabiny, která vždy splňuje přísné hygienické a bezpečnostní normy, je také vzduchotechnika s filtrací, kompletní elektroinstalace napojená na odpovídající řídící systém. V rámci nadstandardního příslušenství lze stříkací kabina zkombinovat s obslužnými plošinami, zařízením pro dopravu výrobků a dalšími technologiemi, které rozšíří její funkčnost. Více na naverbrno.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.