Domů » Prohlédněte si moderní reklamní systémy, které vám mohou zajistit nové partnery a klienty
Marketing

Prohlédněte si moderní reklamní systémy, které vám mohou zajistit nové partnery a klienty

Poslední článek jsme věnovali prezentaci společnosti Activity promotion, která se specializuje na prezentační systémy švédského výrobce Mark Bric. Ty si můžete prohlédnout v pražském, brněnském nebo bratislavském showroomu (Activity promotion dodává reklamní systémy také na Slovensko), nebo v e-shopu, který společnost provozuje. A právě na ten se zaměříme nyní. Máte-li jasnou představu o tom, které z prezentačních systémů hodláte využít, objednejte si je z pohodlí kanceláře.

Perfektně zpracované, elegantní a cenově dostupné

Portfolio produktů je velmi pestré a obsahuje především zmíněné prezentační systémy Mark Bric, ale také elegantní a nápadité italské výrobky. Ať už si však vyberete jakkoliv, vždy se můžete spolehnout na perfektní zpracování a snadnou údržbu. Ceny jsou i navzdory kvalitě příznivé a za pozornost stojí především zboží v akci. Momentálně jsou některé reklamní stojany a další produkty k mání s výraznou slevou (řádově až desítky procent), případně v akci typu X + 1. Samotnému e-shopu není co vytknout, zboží je řazeno přehledně a prodejce o něm poskytuje dostatek informací.

Chcete-li na své obchodní partnery a klienty opravdu zapůsobit, doporučujeme stylové prezentační systémy EGO exhibit, které mají formu pop-up sloupů v nejrůznějších velikostních provedeních. Fajnšmekři ocení také tvarovatelné výstavní stěny ISOframe, z nichž lze vytvořit bezpočet variant. Stěny můžete ohýbat tak, aby plně vyhovovaly vašim představám či dispozicím prostoru. Stavba přitom netrvá déle než pár minut a kdykoliv lze připojit další díly a systém rozšířit. Na stěnu lze dodatečně přidat i LCD panely či stolky, případně z ní vytvořit dočasnou kancelář nebo kontaktní místo.

Na začátku je reklama

Prezentační systémy od Activity promotions podléhají nejnovějším trendům a stoprocentně plní to, k čemu byly určeny. Dobrá reklama je v současné době důležitější než kdy dříve a pokud ji nepodceníte, uděláte velký krok v cestě za úspěchem. První dojem je velmi důležitý a je to právě reklama, která ho za vás učiní. Více na shop.activity.cz.

ISOframe

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.