Domů » Půjčku můžete získat i na IČO – od soukromého investora
Půjčky a úvěry

Půjčku můžete získat i na IČO – od soukromého investora

Doba podnikání nepřeje a bez finanční injekce, která přijde ve správný čas, to může spousta podnikatelů zabalit. Půjčka samozřejmě přichází vhod i v momentě, kdy se byznysu daří, a díky vypůjčeným penězům ho lze dále rozvíjet. Ale ať se vám hodí na cokoliv, když vám dá banka stopku, nic s tím neděláte. Anebo ano? Za určitých okolností může být schůdnou alternativou půjčka od soukromého investora.

Banka může žádost o půjčku zamítnou z různých důvodů. Většinou jsou oprávněné – například nízká bonita nebo záznamy v registrech dlužníků. V určitých případech však žadatelé nepatří mezi rizikové klienty, ale přesto je na ně tak nahlíženo. Zpravidla se jedná o podnikatele, kteří nemohou doložit adekvátní příjem. Jednou z mála možností, jak složitou situaci řešit, je podnikatelská půjčka neboli úvěr na IČO. Poskytují ji soukromí investoři v rámci celé České republiky.

Kde soukromého investora najít?

Osobu, která nabízí své finanční prostředky podnikatelům na IČO, vám pomohou dohledat specialisté z Fin půjčky. Za projektem stojí Josef Udvaros a se svým týmem zprostředkovává půjčky non-stop. Obrátit se na něj můžete kdykoliv, a to prostřednictvím formuláře na webových stránkách fin-pujcka.cz, e-mailem nebo telefonicky.

Pro koho je půjčka na živnostenský list určena?

Půjčí soukromý investor i vám? Pokud disponujete živnostenským oprávněním, pak splňujete základní požadavek na poskytnutí této nebankovní půjčky. Co naopak potřebovat nebudete, je potvrzení o výši příjmu. Kromě živnostenského oprávnění si budete muset připravit občanský průkaz.

Stopku vám nedá ani případný záznam v registru dlužníků, ale je na vašem uvážení, zda jste skutečně schopni bez potíží pravidelně splácet. Držte se zásad zodpovědného úvěrování, jinak hrozí, že spadnete do nekončícího dluhového kolotoče.

Půjčka na IČO je určena také začínajícím podnikatelům, kteří ještě nemají živnostenské oprávnění. Pokud do této skupiny patříte i vy, připravte se na nutnost doložení podnikatelského záměru nebo jiné dokumenty. U částky nad 200 tis. Kč investoři vyžadují právo zástavy na nemovitosti.

Další informace o získání nebankovní půjčky na IČO najdete na stránkách Fin půjčky.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.