Domů » Půjčovna a prodej stavebních strojů a techniky
Podnikání

Půjčovna a prodej stavebních strojů a techniky

Přemýšlíte o tom, že rozšíříte své služby o práce, které vyžadují nasazení těžké stavební straoje a manipulační techniku? Jistě stojíte před složitým rozhodnutím, neboť nákup takových strojů je vysokou investicí. Co uděláte v případě, že se vám nevrátí? Vždy záleží na tom, do jaké míry tuto techniku využijete a zda nebude stát většinu času ladem. V tom případě by se vám spíše vyplatil její pronájem. K nákupu se odhodlejte tehdy, jakmile zjistíte, že techniku využíváte stále častěji a její pronájem začíná být z dlouhodobého hlediska dražší, než nákup vlastní techniky. V obou případech se můžete obrátit na společnost TERRAMET.

TERRAMET – prodej, pronájem i bazar

TERRAMET patří k předním českým prodejcům a půjčovnám, při čemž pestrý sortiment tvoří moderní manipulační technika a prvotřídní stavební stroje. Navíc disponuje ucelenou servisní a obchodní sítí. Centrálu najdete v Praze a pobočky  v Plzni, Ostravě, Hradci Králové, Teplicích, Českých Budějovicích a Modřicích. Příjemným překvapením je vysoce kvalifikovaný personál, který je zákazníkům vždy připraven zajistit techhnicko-poradenskou činnost a záruční i pozáruční servis manipulační techniky.

V současné době zajišťuje TERRAMET provoz pro více než 3000 strojů JCB, 1600 strojů manipulační techniky a 950 pojízdných kompresorů. Obchodní aktivity TERRAMET se neomezují pouze na českou republiku, ale zasahují i do zahraničí.

Bazar manipulační techniky a stavebních strojů

TERRAMET současně provozuje i bazar stavebních strojů a bazar stavební techniky. Veškeré stroje a technika jsou ve vynikajícím stavu, pakliže je budete chtít později prodat, TERRMAET nabízí i výkup. Bazarové stavební stroje JBC či hutnící technika jsou skvělou alternativou pro všechny, kteří si nechtějí stroje půjčovat, ale investice do nových je natolik vysoká, že si ji momentálně nemohou dovolit.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.