Domů » Půjčovna a prodej stavebních strojů a techniky
Podnikání

Půjčovna a prodej stavebních strojů a techniky

Přemýšlíte o tom, že rozšíříte své služby o práce, které vyžadují nasazení těžké stavební straoje a manipulační techniku? Jistě stojíte před složitým rozhodnutím, neboť nákup takových strojů je vysokou investicí. Co uděláte v případě, že se vám nevrátí? Vždy záleží na tom, do jaké míry tuto techniku využijete a zda nebude stát většinu času ladem. V tom případě by se vám spíše vyplatil její pronájem. K nákupu se odhodlejte tehdy, jakmile zjistíte, že techniku využíváte stále častěji a její pronájem začíná být z dlouhodobého hlediska dražší, než nákup vlastní techniky. V obou případech se můžete obrátit na společnost TERRAMET.

TERRAMET – prodej, pronájem i bazar

TERRAMET patří k předním českým prodejcům a půjčovnám, při čemž pestrý sortiment tvoří moderní manipulační technika a prvotřídní stavební stroje. Navíc disponuje ucelenou servisní a obchodní sítí. Centrálu najdete v Praze a pobočky  v Plzni, Ostravě, Hradci Králové, Teplicích, Českých Budějovicích a Modřicích. Příjemným překvapením je vysoce kvalifikovaný personál, který je zákazníkům vždy připraven zajistit techhnicko-poradenskou činnost a záruční i pozáruční servis manipulační techniky.

V současné době zajišťuje TERRAMET provoz pro více než 3000 strojů JCB, 1600 strojů manipulační techniky a 950 pojízdných kompresorů. Obchodní aktivity TERRAMET se neomezují pouze na českou republiku, ale zasahují i do zahraničí.

Bazar manipulační techniky a stavebních strojů

TERRAMET současně provozuje i bazar stavebních strojů a bazar stavební techniky. Veškeré stroje a technika jsou ve vynikajícím stavu, pakliže je budete chtít později prodat, TERRMAET nabízí i výkup. Bazarové stavební stroje JBC či hutnící technika jsou skvělou alternativou pro všechny, kteří si nechtějí stroje půjčovat, ale investice do nových je natolik vysoká, že si ji momentálně nemohou dovolit.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.