Podnikání

Ready made aneb nejsnadnější cesta k vlastní firmě

Zdá se vám zakládání společnosti příliš komplikované a časově náročné? Chcete se raději soustředit na vlastní podnikání a rádi byste se stali jednatelem co možná nejrychleji? Rada nad zlato zní:“Společnost nezakládejte a kupte si ready made!“

Jednatelem do pár hodin a bez základního kapitálu

Ready made je vžitý název pro již fungující společnost, která byla založena za účelem prodeje. Výhody ready made s.r.o. však nespočívají pouze časové úspoře – vzhledem k tomu, že jsou již zapsány v obchodním rejstříku, není nutné skládat základní kapitál. Dvě stě tisíc korun (v případě akciové společnosti pak dokonce 2 mil. Kč) jsou pro některé podnikatele nepřekonatelný problém, který však díky ready made odpadá.

Nepodceňujte výběr prodejce

Rozhodnete-li se pro ready made, buďte obezřetní. Obraťte se na někoho, kdo nabízí bezpečný prodej společnosti a garantuje, že společnost nemá žádné závazky a že celý proces proběhne v souladu s platnou legislativou. V tomto směru nezbývá, než doporučit prověřenou firmu CENTRAL OFFICE, která nabízí nejen prodej firem, ale také další užitečné služby jako virtuální sídlo, vedení účetnictví a případnou likvidaci. Jednoduše vše pod jednou střechou.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

CRM pro efektivnější podnikání

Přečtěte si, co je CRM systém a jak vám může být nápomocen i ve vašem podnikání.