Domů » Recenze rychlé půjčky: creditON vám půjčí až 4 000 Kč do 30 minut
Půjčky a úvěry

Recenze rychlé půjčky: creditON vám půjčí až 4 000 Kč do 30 minut

Nemáte kreditní kartu ani kontokorentní úvěr a potřebujete si co nejrychleji půjčit několik tisíc? Pokud vám nemůže půjčit nikdo z blízkých, budete se muset vydat do nebankovního sektoru. Z podvodníků a lichvářů však nemějte obavy a zkuste to u někoho, kdo nabízí takzvané SMS úvěry neboli půjčky do výplaty. Jednou z prověřených nebankovních společností, které vám půjčí až 4 000 Kč je společnost creditON s.r.o a právě jejímu produktu dnes věnujeme pár řádků.

Proč si půjčit od právě od creditON?

Společnost creditON funguje v české nebankovní sféře již několik let a její rychlou půjčku využilo více než 16 000 klientů. Mezi hlavní taháky však nepatří jen zmíněná rychlost zápůjčky, ale také pohodlí (celý proces probíhá online), diskrétnost, bezpečnost a férový přístup zavedené společnosti s dobrý jménem.

Jak probíhá vyřízení?

Vyřízení půjčky creditON je doslova bleskové a stačí, když vyplníte formulář na webu. Po zadání požadovaných parametrů se na kalkulátoru zobrazí celková splatná částka, následuje registrace a vyplnění údajů nezbytných pro získání půjčky. Po zpracování (cca 30 minut) obdržíte SMS s informací, zda byla žádost schválena.

Kolik si můžete půjčit?

V rámci první žádosti vám věřitel půjčí 500 až 4 000 Kč na dobu 30 dní, ale pro spolehlivé klienty je připravena půjčka ve výši až 20 000 Kč na dobu 40 dní. Nestihnete-li peníze vrátit včas, dostanete možnost dobu termín splatnosti posunout a to až o 40 dní. Za prodloužení si crediON účtuje fixní poplatek, který závisí na výši půjčky a době splatnosti.

Má rychlá online půjčka nějaké nevýhody?

Úvěr od creditON je transparentní a ze strany věřitele proto nemusíte čekat žádné „skryté“ poplatky. Na druhou stranu musíte počítat s vyšší RPSN, která je pro tento segment typická. V porovnání s klasickými úvěry je roční procentní sazba nákladů několikanásobně vyšší, ale zároveň nijak nepřevyšuje průměr konkurenčních produktů.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.