Domů » Reklamní balzámy na rty: Perfektní reklamní předmět nejen pro ženy
Marketing

Reklamní balzámy na rty: Perfektní reklamní předmět nejen pro ženy

Chcete si získat loajalitu stávajících a přízeň nových zákazníků? Rada nad zlato zní – hýčkejte si je reklamními předměty. Dárečky přece milujeme všichni a pokud napasujete logo na předměty denní potřeby, máte vyhráno. Zapomeňte však na klasiku v podobě propisek, diářů, kalendářů a bločků. Protentokrát sáhněte po něčem ještě praktičtějším. Měli jste někdy potíže s popraskanými nebo vysušenými rty? Počasí dává rtíkům zabrat, ale naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak je ochránit. – balzámem na rty.

Proč právě balzámy na rty?

Spousta lidí bez balzámu na rty nedá ani ránu. Jsou nedílnou součástí „kabelkové výbavy“ každé ženy, ale balzámují i muži. Suma sumárum, vaší firmu čeká díky reklamní kosmetice slibná budoucnost. Tedy za předpokladu, že nebudete rozdávat blafy a vsadíte na kvalitní produkty.

reklamni-balzamy

Za zmínku stojí aktuální nabídka renomované společnosti Moje kosmetika (přes 20 let na trhu!), která prodává certifikované reklamní balzámy. V roce 2014 získaly od Asociace vizážistů a stylistů ČR ocenění Výrobek roku. Nabídka čítá dárková balení i kompletní sety, najdete v ní tyto produkty:

  • balzám vitalita (zvýšené hydratační účinky)
  • balzám s rakytníkem (pro regeneraci a zvýšenou pružnost pokožky, antibakteriální účinky, hojení oparů)
  • balzám SPF 15 (ochrana před slunečními paprsků)
  • balzám s pšenicí (protizánětlivé a hojivé účinky)
  • balzám s brusinkou (ochrana pokožky rtů, antioxidační účinky, ochrana zubní skloviny)

Samozřejmostí je vlastní reklamní potisk, který bude reprezentovat vaší firmu. Etikety jsou tištěny v kvalitě barevné fotografie. O tvorbu grafiky se zdarma postará tým zkušených grafiků – vaší jedinou starostí bude dodání podkladů. Dodací lhůty jsou velmi krátké – balzámy budete mít k dispozici v řádu dní po schválení grafiky. Za příplatek dostanete reklamní balzámy na rty ve stylovém obalu – papírové nebo průhledné PET krabičce.

Shrnuto a podtrženo, vzhledem k rozmanité nabídce produktů můžete balzámy na rty využívat jako reklamní předměty po celý rok. Ať už svým zákazníkům uděláte radost v rámci jednorázové reklamní akce nebo jako malou pozornost k objednávce, s balzámy rozhodně nešlápnete vedle! Další informace najdete na www.balzamy.cz.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Telefon pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPhone 14 Pro Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.