Domů » Reklamní diáře a kalendáře – drobnosti, díky kterým se zákazníkům dostanete pod kůži
Marketing

Reklamní diáře a kalendáře – drobnosti, díky kterým se zákazníkům dostanete pod kůži

Chcete znát kouzelnou formuli, která vám zajistí přízeň stávajících klientů a přitáhne spoustu nových? Recept na úspěch není jednoduchý, ale na druhou stranu nejde o žádné přísně střežené tajemství. Tak tedy… kvalitně odvedená práce, zajímavé ceny a „něco“ navíc. A co si představit po zmíněným bonusem? Drtivá většina zákazníků nedá dopustit na reklamní předměty všeho druhu. Stačí malá drobnost a rázem v jejich očích stoupnete až do nebes. Ale který dáreček zabere více než ty ostatní?

Zapomeňte na propisky, které se po vypsání zahodí a na hrníčky, které se rozbijí ještě dříve, než si v nich klient uvaří desátý šálek kávy. Věnujte mu diář nebo kalendář!

Reklamní diáře a kalendáře mají obrovskou výhodu, kterou se ostatní dárkové předměty pochlubit nemohou. Využíváme je takřka všichni a máme je neustále s sebou. Dejte zákazníkovi diář a budete mít jistotu, že na vás bude neustále podvědomě myslet. Docílíte toho velmi snadno, nechte si vyrobit speciální edici s vašim logem. To samé analogicky platí i o nástěnném kalendáři, který bude po celý rok viset na stěně a o jeho stolní variantě, která bude dominovat na pracovním stole.

Chcete-li klienty opravdu zaujmout, vsaďte na stylový design. Povedené portfolio kalendářů a diářů jsme našli na www.helma365.eu. Tradiční výrobce má všechny produkty skladem a nabídku neustále rozšiřuje. Nabízí perfektní poměr kvality a ceny a vybraný reklamní předmět si můžete samo navrhnout prostřednictvím intuitivního online návrháře přímo na zmíněném webu.

Tak na co ještě čekáte? Myslete na své zákazníky a oni budou na oplátku myslet zase na vás. I zdánlivá drobnost jako je diář nebo nástěnný kalendář vám může pomoct v cestě k úspěchu.

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.