Domů » Reklamní etikety ve 3D
Marketing

Reklamní etikety ve 3D

Hledáte způsob, jak efektivně zaujmout potenciální klienty a dát o sobě vědět obchodním partnerům? Zákazníci jsou jako malé děti, i oni milují dárky. Stačí tak malá drobnost v podobě klíčenky, propisky či etikety a rozzáří se jim úsměv od ucha k uchu. Ideální jsou takové reklamní předměty, které dotyčná osoba využije každý den. Pokaždé, když předmět vytáhne, usměje se na něj vaše logo (případně maskot, slogan apod.) a pravděpodobnost, že si vybere právě vaše výrobky či využije vaše služby, se den ode dne zvyšuje. A vzhledem k tomu, že i reklamní předměty prochází neustálým vývojem, podíváme se spolu na atraktivní 3D etikety, které si zamilujete.

Nablýskané a přitažlivé

Zapomeňte na nic neříkající potisky, které se za krátko setřou. Novým trendem v oblasti reklamních předmětů, jsou 3D etikety, které jsou vysoce odolné proti mechanickému poškození. Zároveň se mohou pochlubit odolností vůči UV záření a nedochází u nich k vyblednutí, jako v případě klasických potisků. Povrch tvoří vodojasná pryskyřice, která lze jednoduše omýt. Ta etiketu nejen chrání, ale také zvýrazňuje její tvar a rozzáří barvy. Poloplastické samolepky jsou schopné kopírovat konvexní i konkávní zakřivení podkladu a zachovávají si trvalou plasticitu. Díky trojrozměrnému efektu je etiketa viditelná – o což jde především.

Etikety podle vašeho gusta

Výrobou 3D samolepek se zabývá společnost Holinger.cz, která se může pochlubit celou řadou zvučných referencí. Máte-li o etikety zájem, stačí zaslat podklady ke grafickému zpracování (data ve křivkách, formáty *.eps, *.ai, *.pdf či *.cdr), případně zaslat již vytisknuté samolepky na PVC fólii. Podmínkou je formát A3+, minimální rádius 0,5 mm a 2 cm okraje na každé straně archu. Samolepky musí být vyrovnané do linky a to jak vodorovně, tak svisle. Důležité jsou také minimální mezery 3mm a maximální šíře tisku 40 cm. Na holinger.cz můžete zažádat o individuální kalkulaci.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.