Domů » Renomovaná advokátní kancelář vám může výrazně usnadnit podnikání
Podnikání

Renomovaná advokátní kancelář vám může výrazně usnadnit podnikání

Jsou situace, kdy se bez bez pomoci odborníků neobejdeme a v souvislosti s právem a podnikáním to platí dvojnásob. I ten nejschopnější byznysman (nemá-li právní vzdělání), potřebuje čas od času službu od zkušeného advokáta. Proto se dnes zaměříme na renomovanou pražskou advokátní kancelář JUDr. Zdeňka Koschina. Zajímá vás, proč byste jeho služby měli využít i vy?

Právní a daňový servis od A do Z

Advokáti Praha z kanceláře JUDr. Koschina zajišťují široké portfolio služeb napříč všemi oblastmi práva. Nabízí kompletní servis pro podnikatele v segmentu právních, daňových a účetních služeb, včetně zpracování mzdové a personální agendy.
Na advokátní kancelář se můžete obrátit ohledně zakládání společností, zpracování smluv a zastupování při obchodních jednání, správě daní a poplatků nebo zastupování před soudy a úřady. V rámci účetnictví zase ohledně kompletního vedení agendy a daňové evidence, účetního a ekonomického poradenství a expertízy či průběžného dohledu a zpracování přiznání k daním.

Advokát Praha JUDr. Koschin se postará o veškeré úkony související se zpracováním mezd a personální agendou. Ať už jde o měsíčná výpočty, založení a vedení mzdových listů nebo zpracování výplatních pásek, vždy se můžete spolehnout na svědomitý přístup v souladu s platnou legislativou. Spolupráce s profesionálem se vyplatí – ušetříte spoustu času a předejdete riziku nevědomého protiprávního jednání.

Kdo je JUDr. Zdeněk Koschin?

JUDr. Koschin je členem české i slovenské advokátní komory. Své vzdělání získal na Právnické fakultě UK a komerčním právníkem se stal v 1991 (advokátem v roce 1996). Před revolucí zastával funkci podnikového právníka.

Ve své advokátní kanceláři působí společně s několika dalšími odborníky na právo a daňovou problematiku. Další informace o službách a aktuální ceník najdete na www.koschin.cz.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.