Domů » Reservanto – unikátní rezervační systém, který zvýši kvalitu vašich služeb
Podnikání

Reservanto – unikátní rezervační systém, který zvýši kvalitu vašich služeb

Majitelé navštěvovaných fitness a wellness center už dávno vědí, jak by jim absence registračního systému zkomplikovala život. Speciální druh informačního systému jim pomáhá evidovat rezervace a dostupnost a pokročilejší aplikace umožňují klientům platit online. Rezervační systém však nachází uplatnění i v ostatních oborech podnikání. Mohou ho využívat provozovatelé masérských a kosmetických salónů, majitelé solárií a solních jeskyní, ale stejně tak i zubaři nebo fotoateliéry. Jednoduše všichni, kteří usilují o efektivní chod firmy.

Pokud jste se našli v cílové skupině nebo podnikáte v oboru, ve kterém rezervační systém uplatníte, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud jste ji v minulosti některý ze systémů implementovali, ale nevyhovoval vašim potřebám, vyzkoušejte nový unikátní systém Reservanto. Ten lze nastavit po takřka libovolný obor podnikání a ve srovnání s klasickými rezervačními systémy nabízí spoustu dalších výhod.

Devizou Reservanta je důraz na maximální přehlednost. Rozhraní je navrženo tak, aby se v něm zákazníci ihned zorientovali a provedli základní úkony za pár vteřin. Autoři systému vycházeli z praxe, kdy mnoho klientů od online rezervace odradila přílišná komplikovanost systému. Reservanto je proto jiný, intuitivní a zákazníci k němu mohou přistupovat přes internet.

Podnikatelé jistě ocení aplikaci (momentálně však funguje pouze pro Android), díky které mohou rezervace spravovat prostřednictvím chytrého telefonu či tabletu. Tedy i na druhém konci planety, bude-li to zapotřebí.

Ani tím ovšem výhody nekončí, Reservanto je nabitý nadstandardními funkcemi a sleduje chování uživatelů, umí komunikovat se sociálními sítěmi a zvládá i SMS a e-mail marketingu. Získaná data lze exportovat do přehledného reportu a využít je při dalším plánování. Samozřejmostí je podpora platební brány a to jak platby kartou, tak převodem.

Reservanto je k dispozici v několika verzích a tu základní můžete využívat bezplatně. Usnadněte život sobě i svým klientům a vyzkoušejte rezervační systém zdarma hned teď. Najdete ho na www.reservanto.cz.

reservanto_velke

reservanto_klient

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.