Domů » Romantický večer vás zbaví stresu. Do práce se vrátíte jako znovozrození
Zajímavosti

Romantický večer vás zbaví stresu. Do práce se vrátíte jako znovozrození

Náročná práce, děti, stres v domácnosti, toto všechno nám dává zabrat, a pokud s tím nic neděláme, prostě se tak okrádáme o množství energie.

Člověk prostě nemůže zvládat vše, na co si pomyslí. Proto se raději smiřte s tím, že občas bude neumyté nádobí, neožehlené prádlo, nebo si dáte delší pauzu s úklidem. Alespoň takto si totiž můžete ukrást jen pár chvil pro sebe a svého partnera. V práci si totiž úlevu sjednáte jen velmi těžko, pokud vůbec. Proto se raději snažte okresat své domácí povinnosti.

Děti jsou pro nás důležité a péči o ně nás zaměstnává na 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Občas však jednoduše musíme vypnout. I v dlouholetém vztahu je přece vzájemná náklonnost velmi důležitá, nemůžete stále jen pracovat. Občas tedy zapomeňte na starosti a povinnosti a věnujte se jen sobě a partnerovi.

Jak však na to s malými dětmi v závěsu, řeší nejeden rodič. Využít můžete opatrování u prarodičů, nebo při dobré organizací, a pokud Vám to práce dovolí, i čas, kdy jsou děti ve školce a škole. Pokud to však není zcela možné, bude Vám muset stačit večer když děti usnou. Pokud jste rodič, neznamená to, že nemáte nárok na soukromí, jen Vás to bude stát více času i energie. Společné chvíle však za to stojí.

Romantické momenty však kromě potomstva může narušit i samotné vybavení bytu. Pokud už co to pamatuje, může Vás zradit v té nejméně vhodné chvíli. Proto raději vodovodní baterie i kliky na dveřích vyměňte včas. Vaše romantické chvíle Vám může zpříjemnit i krb, pokud bydlíte v paneláku, vybírejte z biokrbů.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.