Domů » Rychlá finanční injekce pro vaše podnikání
Půjčky a úvěry

Rychlá finanční injekce pro vaše podnikání

Podnikání je jako horská dráha. Jednou jste nahoře a jindy míříte směrem dolů. Pokud se momentálně nacházíte ve finanční tísni a jediné, co by vám z ní mohlo pomoci, je okamžitá půjčka, jsou následující řádky určeny právě pro vás. Ne vždy se totiž můžete obrátit na bankovní sektor a nezbude vám, než si půjčit od nebankovního věřitele. Vzhledem k obrovskému množství institucí, které nabízí takzvané rychlé půjčky, však není jednoduché vybrat tu nejvýhodnější. Každý věřitel se ohání chvalozpěvy na své finanční produkty, ale v realita je poněkud odlišná. Nechcete-li se spálit a v závěru zaplatit víc, než je doopravdy nutné, obraťte se na společnost MRM Půjčky s.r.o.

Rychlá půjčka do 10 000

Každý živnostník ví, že peníze nerostou na stromech a i částka v řádech tisíců dokáže zvrátit nezáviděníhodnou finanční patálii. MRM Půjčky s.r.o. nabízí rychlou půjčku do 10 000 Kč, kterou získáte i bez potvrzení o příjmu. Cílovou skupinou jsou nejen novopečení živnostníci, kteří nemohou prokázat příjmy za minulé období, ale i lidé bez práce, matky na mateřské dovolené či důchodci. Celá transakce lze vyřídit z pohodlí kanceláře a nezabere více, než několik minut. Rychlá půjčka je navíc bez úroků a skrytých poplatků, což potěší všechny odpůrce pofidérních finančních produktů. Vždy budete přesně vědět, jakou částku musíte splatit.

Nestíháte splácet? Prodlužte si splátkový kalendář!

Doba splatnosti je 21 dní, což je, vzhledem k relativně nízké částce, tak akorát. Lhůtu si však můžete za mírný poplatek prodloužit a to o další tři týdny. Na webu mrm-pujcky.cz si můžete prohlédnout přehlednou tabulku, ve které jsou uvedeny fixní sazby za jednotlivé částky. Půjčíte-li si tisíc korun, vrátíte jen o 250 Kč více. Při částce 10 000 Kč pak analogicky 12 500 Kč. Jednoduché, rychlé a maximálně transparentní, to jsou rychlé půjčky od MRM Půjčky s.r.o.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.