Domů » Rychlé půjčky před výplatou a vše, co byste o nich měli vědět
Finance

Rychlé půjčky před výplatou a vše, co byste o nich měli vědět

Krátkodobé půjčky slouží jako první pomoc při nenadále finanční tísni. Jejich výhodou je, že v dnešní době jsou určeny pro každého, kdo splňuje určité základní podmínky. A mezi ně již nepatří, že je potřeba mít stálý příjem či čistou bankovní historii.

Krátkodobá neboli rychlá půjčka je poskytována všem osobám, které dosáhly alespoň 18 let věku. I když to se u jednotlivých poskytovatelů liší a někde tato věková hranice může být posunuta i na 20 či 21 let. Nicméně posléze je již jedno, jestli žadatel o krátkodobou půjčku může potvrdit příjmy ze stálého zaměstnání, případně doložit bez problémovou platební historii tím, že nemá záznam v registru dlužníků. Mnohé nebankovní společnosti totiž tyto skutečnosti neberou při schvalování žádosti o půjčku v potaz.

Jak požádat o krátkodobou půjčku a co k jejímu schválení potřebujete

Základem je vyplnit jednoduchý formulář, který je pro krátkodobé nebankovní půjčky online na stránkách poskytovatelů půjček. To zabere maximálně několik minut, než vyplníte veškeré kolonky, jež jsou po vás požadovány. Přitom se nejedná o nic složitého, neboť většinou jde pouze o základní osobní a kontaktní údaje, které jsou nezbytné pro schvalování půjčky a její následné odeslání.

Potřebujete bankovní účet

K tomu, abyste si mohli požádat o rychlou krátkodobou půjčku online je také zapotřebí vlastnit bankovní účet, který je psán na vaše jméno. A to hned z několika důvodů. Tím hlavním je, že právě na něj obdržíte poskytnutou půjčku, nicméně se u mnohých společností může také stát, že budete muset poslat poplatek 1 Kč pro ověření vašeho účtu. To ovšem u krátkodobých úvěrů není pravidlem a jsou i společnosti, které Vám půjčku poskytnou bez provedení tohoto poplatku.

Úroky jsou vyšší než u bankovního úvěru

To, že jsou krátkodobé půjčky poměrně snadno k získání ale s sebou nese také určité nevýhody. Zejména takovou, že na úrocích zaplatíte podstatně více, než v případě půjčky z bankovního sektoru. Nicméně to lze označit jako poplatek za skutečnost, že jsou nebankovní půjčky určeny opravdu pro každého, včetně problémových klientů, kterým by byla žádost v bance zamítnuta.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.