Domů » S brokerem je vyřízení hypotéky jednodušší a výhodnější
Finance

S brokerem je vyřízení hypotéky jednodušší a výhodnější

Sledujete dění na hypotéčním trhu? Pokud si již delší dobu pohráváte s myšlenkou, že zažádáte o hypotéku, máte nejvyšší čas. Již v posledním kvartále loňského roku byly úrokové sazby na rekordním minimu a banky se předháněly ve výhodných a ještě výhodnějších nabídkách. Trend pokračuje a stále máte možnost čerpat úvěr za podmínek, které se již dlouho nemusí opakovat.

Sazby jsou skutečně velmi nízké, ale i přesto není rozumné přikývnout na první výhodnou nabídku. Dáte-li si s výběrem hypotéky na čas a porovnáte-li nabídky všech bank, budete se divit, jakou částku lze prostřednictvím srovnání hypoték ušetřit. Další a mnohem efektivnější možností je svěřit srovnání hypoték a následné vyřízení do rukou odborníka – brokera.

V zahraničí jsou brokerské služby velmi populární a i u nás se těší stále větší oblibě. Brokerské společnosti disponují licencí na zprostředkování finančních služeb, za které jim banky vyplácí provize. Vzhledem k tomu, že se výše provizí pohybuje na přibližně stejné cenové hladině, nemají brokeři důvod upřednostňovat konkrétní produkt. Požádáte-li o pomoc s výběrem hypotéky brokera, budete mít jistotu, že vám doporučí nejvýhodnější řešení. A jak poznat solidního brokera? Za své služby si nebude nárokovat žádnou odměnu.

Jednou z prověřených brokerských společností je i FBO.cz (Finanční Broker Online), která vám zajistí hypotéku i její refinancování. Úroková sazba v případě refinancování hypotéky začíná na 1,78 % a mezi další výhody patří rychlost s jakou FBO celou záležitost vyřídí. Kolik při refinancování ušetříte, si můžete spočítat třeba hned. Na webu fbo.cz se nachází hypotéční kalkulačka, která vypočítá výši měsíčních splátek u různých variant úvěrů. Sami pak můžete posoudit, zda se vám hypotéka skutečně vyplatí.

Díky FBO můžete ušetřit také na dalších finančních produktech, energiích nebo telefonních tarifech. Brokerské služby by vás mohly zajímat i v případě investic – FBO dokáže zajistit výhodnější podmínky, než jaké vám instituce nabídnou co by jednotlivci.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.