Domů » S jakými doplňky stravy nastartovat organismus
Tipy

S jakými doplňky stravy nastartovat organismus

Udělejte to nejlepší pro své tělo a vyberte si doplňky stravy, kterými nastartujete organismus. Zajímejte se o potřebné vitamíny, které podpoří imunitu a posílí vaše zdraví. Poradíme vám, jaké doplňky stravy vybrat.

Posílit organismus

Zajímejte se o zdravý životní styl a kromě vyváženého a pestrého jídelníčku doplňte také potřebné vitamíny. Vyberte si z široké nabídky doplňků stravy, které působí příznivě na organismus. Z doplňků stravy si vyberte, na co přesně chcete cílit. Zda se má jednat o podporu imunity a metabolismu, podporu trávení, psychickou pohodu nebo se snažíte o redukci váhy. Následně si vyberte doplňky přímo na míru.

Co vyzkoušet

Pokud chcete nastartovat organismus a podpořit také správnou funkci metabolismu vyzkoušejte tekutý chlorofyl. Budete překvapeni jedním z nejsilnějších antioxidantů. Skvělým doplňkem stravy je také české kravské kolostrum. Nejenže výrazně posílíte imunitu a vyhnete se virovým i jiným onemocněním, ale také podpoříte správný vývoj organismu.

Vitamíny a minerály

Kromě těchto doplňků využijte i možnost doplnit do těla potřebné vitamíny a minerály. Jen málokdo z nás je dokáže doplnit pouze stravou, a to hlavně v požadovaném množství tak, aby byly co nejvíc příznivé pro vaše zdraví. Sáhněte po skupině vitamínů B, doplňte vitamín C a D. Váš organismus -potřebuje také Omega-3 mastné kyseliny. Vyzkoušejte například prémiovou směs s přírodním rybím olejem, tedy Omega 3 rozpustnou ve vodě.

Molekulární vodík

Velmi silným antioxidantem je také molekulární vodík. Slyšeli jste už o tomto pojmu? Jedná se speciální tablety, které podporují správnou funkci organismu. Pomocí molekulárního vodíku zvýšíte odolnost svého těla, naučíte jej účinně bojovat proti stresu. Zároveň výrazně posílíte svůj psychický stav a podpoříte fyzickou i psychickou rovnováhu. Molekulární vodík se používá také v případech, kdy moderní ani alternativní medicína nedokážou pomáhat s vážnými zdravotními problémy a může být ideální cestou, jak se zbavit nepříjemných zdravotních obtíží.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Telefon pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPhone 14 Pro Max se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový program Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.