Domů » S.r.o. snadno a rychle
Podnikání

S.r.o. snadno a rychle

Doby, kdy jste museli kvůli založení firmy obrážet úřady a i tak jste si nebyli jistí, zda vše proběhne tak, jak má, jsou nenávratně pryč. I naše zákony totiž nějakou dobu umožňují to, co je v jiných zemích běžné již velmi dlouho. Pokud se chcete vyhnout administrativní zátěži, můžete si nechat založit společnost s ručením omezeným na míru či koupit již vzniklou s.r.o., takzvanou ready made s.r.o.. Obě varianty jsou velmi zajímavé a mohou se pochlubit řadou výhod.

Ready made společnosti jsou vhodnou variantou pro všechny začínající podnikatele, kteří si nemohou dovolit složit základní kapitál ve výši 200.000 korun. I tato částka je pro novopečené obchodníky vysoká a jistě přivítají možnost odkoupit společnost, která má kapitál splacený a účetně vyvedený. Ready made společnosti mají i několikaletou historii, což na klienty působí mnohem lépe, než zcela nový společnost, o které neexistuje žádné povědomí. Nevýhodou ready made firmy mohou být dluhy, takže si dávejte dobrý pozor na to, od koho firmu kupujete. V případě renomovaných společností, jako je easy-firma.cz, se však obávat nemusíte.

Pokud vás zajímá zakládání firem, opět jste na správné adrese. Nechte si svou firmu založit na míru a ušetřete spoustu času papírováním a vyřizováním formalit. Pro založení s.r.o. si však připravte základní kapitál, ten totiž, na rozdíl od ready made, musíte splatit sami. Nová společnost má i své výhody. Veškeré údaje o firmě si totiž nastavíte podle svých potřeb a nebudete muset provést změny v rejstříku.

Ready made a založení společnosti jsou velmi oblíbeným způsobem, jak začít úspěšné podnikání. Pokud vás zajímá více, podívejte se na easy-firma.cz. Na výběr jsou nejen klasické s.r.o., ale také akciové společnosti či evropské akciové společnosti.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha od FINEPU jí rozhodně jsou!

Tablet pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný iPad Pro 2021 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový HR systém Vema!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.