Domů » S.r.o. snadno a rychle
Podnikání

S.r.o. snadno a rychle

Doby, kdy jste museli kvůli založení firmy obrážet úřady a i tak jste si nebyli jistí, zda vše proběhne tak, jak má, jsou nenávratně pryč. I naše zákony totiž nějakou dobu umožňují to, co je v jiných zemích běžné již velmi dlouho. Pokud se chcete vyhnout administrativní zátěži, můžete si nechat založit společnost s ručením omezeným na míru či koupit již vzniklou s.r.o., takzvanou ready made s.r.o.. Obě varianty jsou velmi zajímavé a mohou se pochlubit řadou výhod.

Ready made společnosti jsou vhodnou variantou pro všechny začínající podnikatele, kteří si nemohou dovolit složit základní kapitál ve výši 200.000 korun. I tato částka je pro novopečené obchodníky vysoká a jistě přivítají možnost odkoupit společnost, která má kapitál splacený a účetně vyvedený. Ready made společnosti mají i několikaletou historii, což na klienty působí mnohem lépe, než zcela nový společnost, o které neexistuje žádné povědomí. Nevýhodou ready made firmy mohou být dluhy, takže si dávejte dobrý pozor na to, od koho firmu kupujete. V případě renomovaných společností, jako je easy-firma.cz, se však obávat nemusíte.

Pokud vás zajímá zakládání firem, opět jste na správné adrese. Nechte si svou firmu založit na míru a ušetřete spoustu času papírováním a vyřizováním formalit. Pro založení s.r.o. si však připravte základní kapitál, ten totiž, na rozdíl od ready made, musíte splatit sami. Nová společnost má i své výhody. Veškeré údaje o firmě si totiž nastavíte podle svých potřeb a nebudete muset provést změny v rejstříku.

Ready made a založení společnosti jsou velmi oblíbeným způsobem, jak začít úspěšné podnikání. Pokud vás zajímá více, podívejte se na easy-firma.cz. Na výběr jsou nejen klasické s.r.o., ale také akciové společnosti či evropské akciové společnosti.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Chytré řešení vedení skladu

Pro vedení skladové evidence je ERP systém Money nejlepším řešením.

Investice do nemovitostí

Hledáte zajímavou investici? Nové byty na prodej Praha 5 od FINEPU jí rozhodně jsou!

Notebook pro podnikatele

Potřebujete být online v práci i na cestách? Výkonný MacBook Pro 14 M2 se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Co je to zaručená mzda?

Přečtěte si, jaká je aktuálně zaručená mzda a jaká je i její výše, dle profese.

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní CRM v Outlooku eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.