Marketing

Samba.ai partnerem ShopCampu 2018

Majitelé e-shopů z České republiky a Slovenska se mohou těšit na pokračování populární akce – konference ShopCamp. V pořadí již pátý ročník proběhne ve čtvrtek 13. září v Praze na Fakultě architektury ČVUT a opět nebude nouze o zajímavé přednášky, které se budou konat ve dvou hlavních sálech dedikovaných Poště bez hranic (hlavní partner konference) a českému A.I. marketingovému nástroji Samba.ai. Účast bude hojná, lístky byly rozprodány takřka okamžitě.

Podle CEO Samba.ai Davida Vyskočila je prezentace firmy „logickým vyústěním spolupráce mezi nejdůležitějšími developery e-shopových řešení v České republice” – společnostmi Shoptet a Shopsys, které akci zároveň organizují.

Co se týče systému Samba.ai, momentálně supluje práci klasických personalizačních on-sitě nástrojů, ale také mailového robota, který je schopen rozesílat cílené a na míru sestavené nabídky produktů. V současné době je integrován do Shoptetu a několika dalších řešení včetně Webareallu, Simplie apod.

Vyskočil dále uvedl, že dalším milníkem pro systém Samba.ai bude plánovaná spolupráce s open source řešeními pro e-shopy na platformě PrestaShop. O té bude za pár dní diskutovat s CEO PrestaShopu Alexandrem Eruimy.

Samba.ai je v současné době k mání v české, slovenské, anglické a maďarské verzi. V plánu jsou i další jazyky včetně polštiny a rumunštiny. Nyní aplikaci využívá více než 400 e-shopů.

Software Samba.ai vzešel z Yottly – nástroje, který používá např. Mall, Ikea, CZC, Heureka a další „velcí hráči“. Za oběma nástroji stojí společnost Diff Solutions, která se původně zabývala poskytováním datově analytických služeb pro T-Mobile, Českou spořitelnu a Českou poštu. Pro Českou spořitelnu pak začala vyvíjet prediktivní algoritmické nástroje, z nichž vyvinula první verzi Yottly (momentálně Virtua.ai) – vynikajícího pomocníka pro automatickou správu marketingu větších e-shopů. Produkt Samba.ai vznikl v roce 2017 na základě potřeby řešení pro střední a menší e-shopy.

Add Comment

Click here to post a comment

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nakopněte podnikání!

Tablet domů i na cesty

Potřebujete pracovat doma i na cestách? Výkonný iPad Pro se stane vašim nejlepším pomocníkem!

Fakturujte ONLINE!

Hledáte vhodný online nástroj pro fakturace zdarma? Vyzkoušejte bezplatně službu iDoklad! Věříme, že si ji oblíbíte, stejně jako my.

MZDY A PERSONALISTIKA

Potřebujete efektivní nástroj pro mzdovou problematiku? Využijte spolehlivý mzdový systém Vema HR!

Chytré investování

Potřebujete poradit s investicemi? Zkušení finanční poradci ze společnosti OVB Allfinanz vám pomohou!

CRM pro efektivnější podnikání

Inovativní software pro řízení projektů eWay-CRM vám pomůže s úspěšným rozvojem podnikání.